دسته‌ها
اخبار

Callichimaera perplexa (Rheic Studio) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

بررسی و تصاویر توسط bmathison1972; ویرایش شده توسط Suspsy

Callichimaera perlexa سخت پوستی مرموز از کرتاسه می، است. فسیل هایی در گروه چورویتا در کلمبیا و سازند مرزی در ایالات متحده یافت شده است. C. perlexa در طول انقلاب ،چنگ کرتاسه تکامل یافت، که تنوع عمده ،چنگ های واقعی در دوره کرتاسه بود. ،چنگ کنجکاو ،یبی از ویژگی های هر دو نوع ،چنگ بالغ و لاروی دارد و ممکن است نمونه ای از پدوژنز باشد. مقداری از لارو (عادت کن) از ویژگی‌های آن می‌توان به چشم‌های مرکب پنهان بسیار بزرگ و فاقد مدار، جسم دوکی شکل کوچک، فقدان ظاهری خط پوست‌اندازی شفاف، امتداد زیر پشتی پلئون، و قطعات ده، نازک و ساده اشاره کرد. وجود ساختارهای ، و دوشکلی ظاهری ، به این موضوع کمک می‌کند که این اشکال غیرعادی واقعاً در ،چنگ‌های بالغ یافت می‌شوند. Callichimaera همچنین دارای پاهای بزرگی به شکل دست و پا بود که یکی از اولین نمونه‌های این سازه‌ها از زمان انقراض عقرب‌های دریایی است. اعتقاد بر این است ج. متحیر یک شکارچی فعال در ستون آب بود.

با وجود چندین بار جستجو در اینترنت، من چیزی در مورد Rheic Studio نمی دانم. من فقط به لطف پست هایی در انجمن ،اب بازی دینو متوجه وجود این شخصیت شدم. مطمئن نیستم اولین بار چه زم، تولید شد، اما گمان می‌کنم در سال گذشته بوده است (این گونه فقط در سال 2019 توصیف شد). من در اسفند ماه به ،وان هدیه تولد به خودم سفارش دادم (تولد من اوایل فروردین است) اما به دلیل تاخیر در تولید و ارسال، تا اوایل تیر به دستم نرسید. شکل بر خلاف PVC معمولی رزین است. طول آن تقریباً 2.5 سانتی متر است (بدون احتساب زائده ها)، که آن را در مقیاس 1.25:1 (کمی بزرگتر از مقیاس 1:1 برای بزرگترین نمونه های شناخته شده) می کند. بنا به دلایلی، 1:35 تبلیغ شد (به نظر می رسد پیش فرض برای چهره ها و مدل های چینی باشد). اگر این در مقیاس 1:35 بود، بسیار کوچک بود! به نظر می رسد کار رنگ آمیزی تحت تأثیر ،چنگ های مدرن مدرن، مانند یک بندر دریایی.

این شکل همچنین دارای یک پایه خنک است که شامل سنگ ها و چیزی شبیه به یک پوسته آمونیتی است. ع،‌های تبلیغاتی آنلاین آن را با یک پایه چوبی معمولی نشان دادند، بنابراین من برای دریافت این پایه طبیعی‌تر هیجان‌زده شدم.

به طور کلی، این یک رقم کوچک جالب است که برای جمع‌آوری‌کنندگان تا،ونومیک‌های جالب یا تا،ونومیک‌ها بسیار توصیه می‌شود. این یک مدل گران قیمت است، به خصوص اگر نسخه رنگ شده آن را سفارش دهید، و من این تصور را دارم که آنها بر اساس تقاضا ساخته می شوند (تقریباً چهار ماه طول کشید تا دریافت شود). بنابراین می توانم بفهمم که شاید برای همه نباشد. در حال حاضر در eBay و AliExpress از چین در دسترس است.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/callichimaera-perplexa-rheic-studio/