دسته‌ها
اخبار

Brightstone (CollectA) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسور خود از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

در سال 1978 (همان سالی که من به دنیا آمدم)، بقایای فسیلی یک دایناسور هادروسوری شکل در خلیج بریستون در جزیره وایت کشف شد. بقایای بقایای آن به موزه تاریخ طبیعی بریت،ا (موزه تاریخ طبیعی کنونی) در لندن فرستاده شد و اعلام شد که بقایای آن از آثار معروف است. ایگوانودون. با این حال، پس از آن، آنها مصمم شدند که به بستگان نزدیک آن تعلق داشته باشند مانتلیساروس. سرانجام، در سال 2019 مشخص شد که آنها از یکدیگر متمایز هستند مانتلیساروس و بدین ترتیب در سال 2021 جهان معرفی شد بریستونوس سیموندسی.

و اینجا اولین ،اب بازی است بریستونوسبا حسن نیت از CollectA، جای تعجب نیست. در حالت پیاده‌روی معمولی با اندام‌های کشیده در سمت راست، سر بالا و با اعتماد به نفس و نگاه به سمت چپ و نوک دم آن بالا کشیده شده است. طول آن حدود 14.5 سانتی متر است که آن را به یکی از کوچک ترین ،اب بازی های مجموعه 2023 تبدیل می کند. هادروسوروس. واقعی بریستونوس ،ن زده می شود که به هشت متر طول و یک تن وزن رسیده است که به طور قابل توجهی کوچکتر از ایگوانودون اما کمی بزرگتر از مانتلیساروس. این دایناسور با آن دو به همراه تعدادی دیگر از دایناسورهای معروف ،یسی از سازند و، همزیستی داشت.

اسجآله به بلowهد!

رنگ اصلی ،اب بازی قهوه ای روشن با زیر شکم بژ و خطوط قهوه ای تیره آن را از بینی تا نوک دم پوشانده است. منقار و پنجه ها خا،تری متوسط ​​و چشم های سیاه با لکه های سفید احاطه شده است. این یک طرح رنگ ثابت و واقعی است، اگرچه ،یب رنگ قهوه ای روشن و تیره تاکنون در تعدادی از ،اب بازی های ماقبل تاریخ استفاده شده است.

مانند ا،ر ،اب بازی های CollectA در این اندازه، بریستونوس دارای بافت پوست سنگریزه ای چشمگیر با چین و چروک های ضخیم در امتداد گردن و پهلوها و ردیفی از استئودرم های گرد در پشت و دم آن است. میخ های انگشت شست وجود دارد و اندام ها و دم کمی قوی تر از آن ها هستند مانتلیساروس. بریستونوس این جنس در داشتن حداقل 28 دندان در مقابل فقط 24 دندان با آن جنس متفاوت است.

CollectA بریستونوس یک ،اب‌بازی کوچک منحصر به فرد و دلپذیر است و واقعاً چه ،ی می‌تواند به یک پرنده‌پای جدید نه بگوید (مخصوصاً وقتی که یک ،اب‌بازی دیگر نباشد. پاراسورولوفوس)؟ با تشکر دوباره به CollectA برای این نمونه بررسی! 🙂

شما می تو،د با ،ید دایناسور خود از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/brighstoneus-collecta/