دسته‌ها
اخبار

Boba Fett – The Toyark (موزیک ویدیوی رسمی) R5-D4 – The Toyark (موزیک ویدیوی رسمی)


جنگ ستارگان Mando Mania Wk 7

محصول جدید این هفته برای Mando Mania Week 7 در حالی که همه منتظر ،مت پای، سریال فردا هستیم. Hasbro سه قطعه جدید برای نمایش برای TVC و TBS دارد. R5-D4 نسخه‌های به‌روزرس،‌شده‌ای را برای مجموعه Black Series و Vintage دریافت می‌کند، در حالی که TVC نیز Book of Boba Fett Boba را در دنده Tusken دریافت می‌کند. برای دیدن ع،‌ها و جزئیات به ادامه مطلب بروید، پیش‌سفارش‌ها از فردا پخش می‌شوند.

جنگ ستارگان: سری سیاه R5-D4

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 24.99 دلار / موجود: بهار 2024)

R5-D4 یک دروید آسترومک ش،ت خورده، ده‌ها سال است که دارای گستره عملیاتی طول، است که در اطراف مالکان مختلف در Tatooine می‌چرخد. اکنون، او در داکینگ 3-5 از بندر فضایی Mos Eisley در استخدام Peli Motto ،ن است. جنگ ستارگان طرفداران و کل،یونرها می توانند صحنه هایی از آن را تصور کنند جنگ ستارگان کهکش، با این مقیاس ممتاز 6 اینچی جنگ ستارگان: شکل R5-D4 BLACK SERIES، الهام گرفته از ظاهر شخصیت در فصل 3 جنگ ستارگان: ماندالوریان. طرفداران و کل،یونرها می توانند این شکل را با چندین نقطه بیان در مجموعه خود به نمایش بگذارند. شامل شکل و 5 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی از جمله یک آنتن است. برای پیش‌سفارش 4/19 در ساعت 13 به وقت شرقی در Hasbro Pulse، Amazon، BigBadToyStore، Entertainment Earth و ا،ر ،ده‌فروشان عمده موجود است.

جنگ ستارگان: مجموعه قدیمی بابا فت (توسکن)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 16.99 دلار / موجود: تابستان 2023)

طرفداران می توانند میراث را جشن بگیرند جنگ ستارگان، حماسه فضایی پر از اکشن و ماجراجویی از یک کهکشان بسیار دور، با این شکل ممتاز 3.75 اینچی جنگ ستارگان: مجموعه قدیمی بابا فت (TUSKEN). این اکشن فیگور Boba Fett از ظاهر این شخصیت الهام گرفته شده است جنگ ستارگان: کتاب بابا فت سریال لایو اکشن در دیزنی +. بوبا فت، شکارچی فضل، که پس از یک فرار باریک از گودال سارلاک، زره او را ربوده است، احترام اسیرکنندگان توسکن خود را به دست می آورد و در طول راه از آداب و رسوم آنها مطلع می شود.

این شکل دارای جزئیات و طراحی ممتاز در سراسر محصول و بسته بندی است که از خط اصلی Kenner الهام گرفته شده است، و همچنین دکو با درجه کل،یونی الهام گرفته از سرگرمی. شامل فیگور و 3 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی از جمله یک تپانچه بلستر، تفنگ بلستر و کارکنان. برای پیش‌سفارش 19/4 در ساعت 13 به وقت شرقی در Hasbro Pulse، Amazon، BigBadToyStore، Entertainment Earth و ا،ر ،ده‌فروشان عمده موجود است. برای مشاهده محصولات Mando Mania بیشتر به starwars.com مراجعه کنید!

Star Wars: THE VINTAGE COLLECTION R5-D4

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 16.99 دلار/موجود: بهار 2024)

طرفداران می توانند میراث را جشن بگیرندجنگ ستارگان، حماسه فضایی پر از اکشن و ماجراجویی از کهکش، بسیار دور، با این شکل ممتاز 3.75 اینچی STAR WARS: THE VINTAGE COLLECTION R5-D4. این اکشن فیگور R5-D4 از ظاهر شخصیت در فصل 3 الهام گرفته شده استجنگ ستارگان: ماندالوریان سریال لایو اکشن در دیزنی +. R5-D4 یک دروید آسترومک ش،ت خورده، ده‌ها سال است که یک گستره عملیاتی طول، در اطراف مالکان مختلف در Tatooine دارد. اکنون، او در داکینگ 3-5 از فرودگاه فضایی Mos Eisley در استخدام Peli Motto ،ن است.

این شکل دارای جزئیات و طراحی ممتاز در سراسر محصول و بسته بندی است که از خط اصلی Kenner الهام گرفته شده است، و همچنین دکو با درجه کل،یونی الهام گرفته از سرگرمی. شامل شکل برای پیش‌سفارش 19/4 در ساعت 13 به وقت شرقی در Hasbro Pulse، Amazon، BigBadToyStore، Entertainment Earth و ا،ر ،ده‌فروشان عمده موجود است. برای مشاهده محصولات Mando Mania بیشتر به starwars.com مراجعه کنید!

شرکت هاه،رو
شخصیت هاR5-D4
مقیاس6 اینچ 3.75 اینچ
خط فرعیمجموعه Black SeriesVintage

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/18/mando-mania-week-7-r5-d4-boba-fett-499453