دسته‌ها
اخبار

BBTS News – Mythic Legions، Dragon Ball، Godzilla، 2000 AD، NieR: Automata، Diaclone، Warhammer، MOTU و موارد دیگر! – تویارک


BBTS News 7.13.23

از اسپانسر Toyark چه خبر است فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ. نکات مهم ورود جدید و پیش‌سفارش را در زیر مشاهده کنید. با کلیک بر روی تصویر زیر نیز می تو،د خبرنامه کامل را مشاهده کنید.

BBTS News 7.13.23

—————
پیش سفارش های جدید
—————
Executive Replicas و LooseCollector سه اکشن فیگور جدید در مقیاس 1/12 با La Muerta، Chaotica، و Lady Sat، را برای ما به ارمغان می آورند! در این جهان، استیو راجرز در طول پروژه تولد دوباره کنار گذاشته می‌شود و پگی کارتر را رها می‌کند تا سرم سوپر سرباز را دریافت کند و به کاپیتان کارتر تبدیل شود: اولین سوپر سرباز جهان. Marvel Legends با افتخار نسخه 1:1 کاپیتان کارتر شیلد Marvel’s Captain Carter Shield را همانطور که در سراسر جهان سینمایی مارول ظاهر می شود ارائه می دهد. ،مت ششم «Legions افسانه‌ای: همه ستارگان» شامل چهره‌های مختلفی است، از جمله انتشار مجدد با رأی هواداران (از جمله اولین برنده تمام ستارگان) به‌علاوه تعدادی آیتم کاملاً جدید به ،وان ادامه نبردی که برای اولین بار در موج نکرونومینوس. از فیلم Godzilla vs. Mechagodzilla II (1993) این مجموعه فیگور SHMonsterArts از Mechagodzilla، Garuda، و Fire Rodan اثر Bandai می آید! سوپر فایند مرده، قاضی مرگ، دومین نفر در خط جدید فیگورهای شش اینچی بر اساس دنیای قاضی درد، از صفحات کمیک پرفروش بریت،ایی 2000 پس از میلاد خواهد بود. مجسمه کل،یونی جدید 2B با حضور ثابت در مقیاس 1/3، از برند جدید کل،یونی SQUARE ENIX MASTERLINE برای شما آورده شده است. از سری ،میشن‌های محبوب Mobile Suit Gundam، مجموعه BN Head Vol.1 RX-78-2 Gundam Head Sculpt اثر Bandai می‌آید!

————
تازه رسیده ها
————
سه رقم از سری طبقه بندی شده GI Joe با اژدر، کاپرهد و بازوکا آمده است! از نمایش فوق العاده The Boys، Black Noir مرموز و مرگبار در فرم MAFEX می آید! از ،‌های تروماویل گرفته تا مجموعه شما! Super7 Toxic Crusaders ULTIMATES جدید! ارقام اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا مبارزه با آلودگی و مهاجمان بیگانه سیاره اسموگولا را دوباره زنده کنید! دو انحصاری Masters of the Universe: Origins با Snake Face و Dragon Blaster Skeletor وارد شدند! نبرد با شخصیت اکشن Transformers Legacy Evolution Titan Cl، Decepticon Nemesis در حال تکامل است! مرد ،کبوتی بر اساس ظاهر کمیک خود، یک بار دیگر با لباس Scarlet Spider به خط MAFEX می پیوندد! این فیگور اسکارلت ،کبوتی که دارای چندین دست قابل تعویض و تکه های وب است، به نظر می رسد که درست از کتاب کمیک بیرون پریده است!


منبع: https://www.toyark.com/2023/07/13/bbts-news-mythic-legions-dragon-ball-godzilla-2000-ad-nier-automata-diaclone-warhammer-motu-and-more-505731