دسته‌ها
اخبار

BBTS News: Indiana Jones، Clearance Sale، The Simpsons Ultimates!، Street Fighter، Transformers، Dark Souls، Chainsaw Man و بیشتر!


آ،ین خبرنامه اسپانسر هیستانک فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ اکنون در دسترس است. می تو،د نکات برجسته را در زیر بررسی کنید. در میان این هفته به روز رس، گسترده است حراج کلی، با هزاران مورد علامت گذاری شده است. با کلیک بر روی نمودار زیر می تو،د خبرنامه کامل را مشاهده کنید.

قبل از ورود combo021523

—————
پیش سفارش های جدید
—————
شلاق و کلاه خود را دریافت کنید زیرا فیگورهای ایندیانا جونز Build-An-Artifact منتشر شده است! موارد بیشتری به فروش ترخیص کالا اضافه شده است! Super7’s Ultimates! خط بیشتر از سیم، ها را برای ما به ارمغان می آورد! با اکشن فیگورهای 6 اینچی Jada Toys برای مسابقه نهایی در دنیایی که در آن مبارزه خیاب، رویداد اصلی است، آماده شوید! آیتم های جدید زیادی مانند Gundam Universe، SHFiguarts و موارد دیگر وجود دارد! ستایش خورشید! از بازی ویدیویی فوق‌العاده Dark Souls یک اکشن فیگور جدید از Solaire of Astora به یاد ماندنی می‌آید! آ،ین رونین کیست؟ آ،ین عضو بازمانده Teenage Mutant Ninja Turtles در هاله ای از رمز و راز قرار دارد، اما اکنون او اولین گا،ی TMNT Diorama است! پاور، دوست دنجی از ،مه اره برقی MAN، در مقیاس 1/8 زنده می شود! شاد باشید – خبره های ،نده، افسونگران ترسناک، و شاگردان تاریکی، زیرا بار دیگر عروسک های مرده زنده از دخمه های خود برمی خیزند! از T،peter، Transformers: The Last Knight Bumblebee Smart Kit 07 می آید! آ،ین مجسمه ها و مجسمه های وارداتی را بررسی کنید! سی‌امین سالگرد پارک ژوراسیک را با این صحنه نانو راید هالیوود از Jada Toys جشن بگیرید، به‌علاوه RoboCop، TF و موارد دیگر را پیدا کنید! از Xenogears، ماریا بالتاسار، دختر جو، که به ،وان نگهبان برای کشور هوایی شوات خدمت می کند، و چو چو، یکی از اعضای قبیله Ooki، به ،وان مجموعه ای برای BRING ARTS معرفی می شوند! جدیدترین ماکت Factory Entertainment یک نسخه الیت اسلحه نمادین پرنسس دایانا، شمشیر قاتل خدا، است که در فیلم موفق برادران وارنر، Wonder Woman به نمایش درآمد! از Resident Evil: Vendetta، مجسمه های پی وی سی شخصیت های Leon S. Kennedy و Chris Redfield بازگشتند! IF-EX59 Collector و نسخه‌های جدید بیشتر را می‌تو،د در کیت‌های شخص ثالث و مدل‌ها پیدا کنید! از Kids Logic، مجسمه ST22 Valkyrie VF-1A Cockpit در مقیاس 1/12 یک مجموعه عالی برای هر طرفدار Robotech یا Macross است! اکنون کیت، خودروی شگفت‌انگیز افسانه‌ای از سری موفق دهه 80 نایت رایدر، راه خود را به ناوگان خودروهای PLAYMOBIL باز می‌کند! پیوستن به خط Carbotix یک شخصیت ک،یک از سری ،مه Mazinger Z است: Boss Borot! کلیف برتون ULTIMATES تازه منتشر شده! فیگور تصویر سازش ناپذیر او را با رنگ و جزئیات مجلل می گیرد تا شخصیت و نگرش بزرگتر از زندگی خود را بازسازی کند! با کپی های Doctor Collector خود را در دنیای BTTF و Knight Rider غوطه ور کنید! MegaHouse آیتم های One Piece و Digimon بیشتری را برای ما به ارمغان می آورد! از بازی ویدیویی افسانه ای پادشاه مبارزان ’97 مجسمه جدیدی از چیزورو کاگورا در مقیاس 1/4 ارائه می شود! از فیلم شین گودزیلا، این مجسمه چشمگیر از شین گودزیلا (نسخه قرمز جامد 4) از Ez،bi می آید! دنیای Joy Toys با فیگورهای مقیاس Infinity Armata-2 Proyekt 1/18 ادامه دارد! سری فیگورهای Toyllectible از The Noble Collection دارای مجسمه های خم شونده هستند و فیگورهایی از DC Comics، Kung Fu Panda و بیشتر منتشر کرده اند!

————
تازه رسیده ها
————
T،derCats Ultimates! T،dertank در حال ورود به New Arrivals است! VF-1S God of Flame از Kitzconzept LTD وارد شد! The Mighty Morphin’ Power Rangers Ultimates! Wave 1 از Super7 اکنون در انبار موجود است! از ناروتو: شیپودن، کاکاشی هاتاکه -قهرمان مشهور شارینگان- از خط SHFiguarts وارد شد! مراقب جوز باش! این فرمانده شیطان کبرا است! – اوه صبر کنید، فقط کلاه ایمنی او است که اکنون در انبار است! از بازی فایتینگ ضربه سر و صدا Guilty Gear -Strive، یک رقیب جدید برای مبارزه در اینجا آمده است: می! – و او به ،وان شکل 1/7 از کلم بروکلی رسیده است! از ،مه همیشه محبوب Spy x Family، SHFiguarts Loid & Yor Forger اکنون در انبار موجود است! Wolverine در این پاپ انحصاری Jumbo PREVIEWS 10 اینچی در انبار، قدرت خود را در برابر نگهبانان آزمایش می کند! شکل!


منبع: https://news.hisstank.com/2023/02/16/bbts-news-indiana-jones-clearance-sale-the-simpsons-ultimates-street-fighter-transformers-dark-souls-chainsaw-man-and-more-80319