دسته‌ها
اخبار

BBTS News – GI Joe Ultimates، Star Wars، GI Joe، Transformers، و بیشتر!


به روز رس، این هفته از اسپانسر HissTank فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ اکنون در دسترس است. در زیر می‌تو،د نکات مهم پیش‌سفارش و ورود جدید را مشاهده کنید. برای دریافت خبرنامه کامل روی تصویر زیر کلیک کنید.

قبل از ورود combo040523

—————
پیش سفارش های جدید
—————
دریغ نکنید، موج بعدی GI Joe Ultimates اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است! ه،رو به تازگی فیگورهای بیشتری را برای خطوط فیگور Star Wars: The Black Series & Vintage Collection منتشر کرده است! تعداد زیادی فیگور ترانسفورماتور جدید برای پیش‌سفارش وجود دارد! وارد Storm Shadow، محافظ نینجا فرمانده کبرا و آ،ین افزوده شده به One:12 Collective شوید! NECA اکشن فیگورهای D&D بیشتری منتشر کرده است! آیتم های سریال تلویزیونی ک،یک بتمن را از مک فارلین جمع آوری کنید! 2B (YoRHa شماره 2 نوع B) و 9S (YoRHa شماره 9 نوع S) از NieR:Automata با هم به ،وان یک مجموعه کیت مدل پ،تیکی موجود هستند! جشن 60 سالگی Avengers با Marvel Legends Iron Man (مدل 01)! از Flame Toys، Optimus Prime (IDW Ver) سومین کیت مدل در خط Furai است! با وسایل نقلیه هالیوود رایدز وارد دنیای پارک ژوراسیک شوید! هدر میسون از مصیبت پر پیچ و خم خود در بازی ترسناک معروف Silent Hill 3 به ،وان یک مجسمه رسمی دیدنی بیرون می آید! مجموعه «Master Craft» تحت ،وان Beast Kingdom، اضافه‌شده جدیدی را به سری سفید برفی معرفی می‌کند: مجسمه ملکه شیطان! دنیای جوی ،اب بازی با شکل های Warhammer در مقیاس 1/18 ادامه دارد! Vault-Tec skinned Pip-Boy 2000 Mk VI یک مدل کپی از پردازشگر اطلاعات شخصی (PIP) قبل از جنگ است که توسط صنایع RobCo به ،وان نسخه به روز شده Pip-Boy 2000 ساخته شده بود – و اکنون به ،وان یک BBTS مش، در دسترس است. ماکت انحصاری! دختر گرگ هیولا “Fenrir” یک کیت مدل پ،تیکی mecha-girl در مقیاس 1/12 آماده است تا به مجموعه شما اضافه شود! Banpresto ارقام بیشتری را منتشر کرده است که شامل برندهایی مانند Dragon Gall، Sailor Moon، Chainsaw Man و بیشتر است! آ،ین ارقام و مجسمه های وارداتی را بررسی کنید! Hoggle from Labyrinth اکنون یک مجسمه در مقیاس 1/6 از کارگاه Weta است! با آ،ین نسخه های منتشر شده در حزب ثالث به مجموعه خود اضافه کنید! برای بزرگداشت محبوب ترین نینجا جهان و لشکر هوادارانش، Toynami مفت، است که Naruto Six Paths Sage Mode 1:1 Scale Bust را ارائه می دهد! کپسول های شایان ستایش Pokemon Terrarium Collection را پیش ،ید کنید! Funism مفت، است که خط جدیدی از Partner Series را به محصولات خود معرفی می کند و چه ،ی بهتر از Pikachu و Eevee شایان ستایش آن را شروع کند! استودیوی Prime 1 بسیار مفت، است که افزوده عالی بعدی به مجموعه موزه میراث را به شما ارائه می دهد: نبرد نهایی Therizinosaurus در مقیاس 1/15 از فیلم دنیای ژوراسیک: سلطه!

————
تازه رسیده ها
————
GI Joe Cl،ified Series Vincent R. “Falcon” Falcone برای انجام وظیفه گزارش شده است! بتمن، شوالیه تاریکی شهر گاتهام، از ،یب اکشن فیگور شگفت انگیز یاماگوچی توسط Kaiyodo می آید! خط فیگور MAFEX با سری کمیک Batman: HUSH ادامه می یابد، این بار با شکارچی موجود! Godzilla vs. King Ghidorah SHMonsterArts Mecha King Ghidorah (مجموعه نبرد سرنوشت ساز) از Bandai Spirits وارد شد! فیگورهای Popeye Cl،ics از Boss Fight Studio موجود است! مجموعه فیگورهای مقیاس 1/12 خود را با سری رونین نورا یائومو پاکت‌دار تازه وارد کنید! DC Multiverse Collect to Build: Bane وارد شد! مجسمه Bis،ujo Optimus Prime اثر Kotobukiya در انبار موجود است! به علاوه تعداد زیادی کیت مدل Kotobukiya مانند Zoids و موارد دیگر وارد شده است! The Mythic Legions: All-Stars Boreus (گله Xylona) اینجاست! استودیو JND مجسمه 1/3 هایپررئال بتمن را همانطور که در فیلم 2012 ظاهر شد را ارائه می دهد، اکنون در انبار! 5 امتیاز ارائه می‌دهد: مجموعه جعبه‌ای لو، سایلنت هیل شامل پرستار سر حباب، چیز هرم قرمز، و تصویری که دو بخش بی‌نظیر بیمارستان بروک‌هاون در حال پوسیدگی را به تصویر می‌کشد، که به تازگی وارد شده است!


منبع: https://news.hisstank.com/2023/04/06/bbts-news-g-i-joe-ultimates-star-wars-g-i-joe-transformers-and-more-81122