دسته‌ها
اخبار

Albertosaurus (Safari Wild by Safari Ltd.) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

هفتاد و یک میلیون سال پیش، آلبرتای کنونی کانادا، در کنار دریای داخلی غربی با زیستگاه‌های ساحلی مختلف از جمله باتلاق‌ها، مرداب‌ها، جزر و مد، تالاب‌ها و مصب‌ها قرار داشت. چهره های آشنا در ا،یستم های آبی، از جمله گار، کمان و ماهیان خاویاری که همگی در زیستگاه های آب شیرین آمریکای شمالی امروزی وجود دارند، شنا می ،د. با این حال، در خشکی، بازیگران متفاوتی از شخصیت ها وجود داشت. دایناسورهای آشنا دوست دارند پا،ینوساروس، اورنیتومیموس، و سارولوفوس، بین دیگران. و شکارچی راس، که برای آمریکای شمالی کرتاسه غیرقابل تعجب است، یک تیرانوسورید بود. تابوت آلبرتوسورها، مارمولک گوشتخوار آلبرتا.

من یک نقطه نرم برای آلبرتوزاروس. این یک نسخه کوچکتر، لاغرتر، لاغرتر و چابکتر از پادشاه مارمولک ظالم بود که جانشین آن شد. اما آن ویژگی هایی که من را جذب می کند آلبرتوزاروس نمی تواند با ،، که از تیرانوزاروس در یک مسابقه محبوبیت و به همین دلیل من مدت زیادی منتظر یک اتفاق خوب بودم آلبرتوسارومدل s مسن تر آلبرتوزاروس ارقام وجود دارند، اما چیزی که با حساسیت های مدرن ما مطابقت ندارد. و البته ماتل هم هست که من دارم، اما خارش یک مجسمه علمی برای کابینت ویترین من را برآورده نمی کند. اما همه چیز در سال 2022 تغییر کرد که سافاری شکل خود را از این جنس که توسط داگ واتسون چیره شده بود، منتشر کرد.

سافاری آلبرتوزاروس قد آن تا بالای سر 4 اینچ و طول آن حدود 10.5 اینچ است. واقعی آلبرتوزاروس حدود 26-30 دقیقه (8-9 متر) اندازه گیری شد. این رقم سافاری را در مقیاس 1/30 قرار می دهد. به طرز زیبایی روی دو پای بلند و عضل، ثابت می ایستد. بدن به صورت افقی نگه داشته می شود و دم به سمت راست می چرخد ​​و سر به سمت چپ نگاه می کند.

دهان کاملاً باز می شود، به حدی که تقریباً دردناک به نظر می رسد که دائماً مانند آن باز است. من ترجیح می‌دهم دهان نیمه باز یا بسته باشد، اما این چیزی نیست که بچه‌ها می‌خواهند و آن‌ها قدردان این فاصله زیاد هستند. با این حال، این نکته کوچک من تنها انتقاد منفی است که از این رقم دارم.

این شکل وفادارانه طرح اولیه بدن همه تیرانوزارها را با سر بزرگ، گردن عضل، کوتاه، نیم تنه بشکه ای شکل، دم بلند برای متعادل ، سر و بازوهای کوچک و دو انگشتی خود بازسازی می کند. چه چیزی این شکل را به ،وان یک قابل شناسایی می کند آلبرتوزاروس ساختاری است که به طور کلی بسیار باریکتر از a است تیرانوزاروس، تاربوزاروس، یا داسپلتوزاروس. همچنین دارای یک تاج استخو، در بالای هر چشم است که قابل تشخیص ترین ویژگی آن است آلبرتوزاروس. قابل توجه در شکل، و مورد سوال برخی، عمق فک بالا در مقایسه با پیش ماگزیلا است که ظاهر چیزی را ایجاد می کند که به بهترین وجه می توان آن را به ،وان “پوزه واژگون” توصیف کرد. داگ واتسون، در انجمن، تأیید کرد که این کار را برای مطابقت با جمجمه هایی که به آنها اشاره کرده بود، انجام داده است.

جزئیات ظریف شامل پوسته های بزرگتر روی سر و در امتداد لب ها و پوسته های ریزتر و سنگریزه ای در سراسر بدن است. ما برداشت پوست از آلبرتوزاروس که پوششی از فلس ها را مانند این نشان می دهد. این قالب‌های پوستی همچنین «مقیاس‌های ویژگی» بزرگ‌تری را نشان می‌دهند، اما در اینجا حجاری نشده‌اند. با این حال، در این اندازه، به هر حال تشخیص چنین مقیاس هایی دشوار است، بنابراین از دست ندهید. داگ واتسون همچنین ضربات تارسال روی پا را حذف کرد. این ویژگی ای است که ما معمولاً در شکل های تروپود ستایش می کنیم، اما آنها از ویژگی های پرندگان هستند، و تصور می شود که در پرندگان این اسکیت ها از پرها تکامل یافته اند. اگر اینطور باشد، تروپودهای غیر پرنده ممکن است بریدگی تارسال نداشته باشند، وجود یا عدم وجود آنها هنوز حل نشده است.

یک برجستگی ناهموار و ناهموار بر روی پوزه حجاری شده است و دندان های تراشیده شده جداگانه در داخل دهان لب وجود دارد. چین‌های پوست به‌طور واقعی در امتداد گردن و جایی که اندام‌ها به بدن می‌،بند حجاری شده‌اند. ، کمی در زیر پوست قابل مشاهده است و یک کلوآکای حجاری شده در ،مت زیرین آن وجود دارد. چین‌های پوستی نیز روی پاها، روی انگشتان پا حجاری شده‌اند، و این تا حدودی به نشانه داگ واتسون تبدیل شده است که من آن را دوست دارم.

شاید بحث برانگیزترین جنبه این شکل کار نقاشی باشد. به نظر می رسد مردم یا آن را دوست دارند یا از آن متنفرند. من قطعا در کمپ عشق آن هستم. بین این و جدید کرایولوفوزاروس، همراه با 2023 ماجونگازاروس، پالت رنگ سافاری به طور فزاینده ای متنوع تر و جالب تر شده است. این شکل ،یبی از رنگ‌های قهوه‌ای و سبز ن،ایی با سطح زیرین کم‌رنگ است. این رنگ‌ها به گونه‌ای دور یکدیگر می‌بافند که اگرچه پر جنب و جوش هستند، من احساس می‌کنم که تشخیص طرح کلی این حیوان در محیط‌های تالاب در مناطق مس، دشوار است و استتار مؤثری را ایجاد می‌کند. طرح‌بندی یادآور زیستگاه‌های باتلاقی است که از بالا ظاهر می‌شوند، و فکر می‌کنم که این امر حداقل برای من جذابیت بیشتری به آن می‌دهد.

چشم‌ها به رنگ آبی دوست‌داشتنی با مردمک‌های گرد و مشکی براق نقاشی شده‌اند. دندان ها سفید و داخل دهان صورتی هستند، اما کاربرد رنگ در اینجا عالی نیست، و من انتظار ندارم که باشد. پنجه های دست و پا سیاه رنگ شده است.

به طور کلی، سافاری آلبرتوزاروس مجسمه ای زیبا و علمی دقیق از یک دایناسور است که مدت هاست از کار افتاده است و جانشین شایسته ای برای پیشین مجموعه کارنگی است. رنگ آمیزی، هر چند واقع گرایانه، به آن کمک می کند تا در قفسه برجسته شود و به زیبایی با مجموعه موجود سافاری از tyrannosauroids جفت شود. این چهره مورد علاقه من در مجموعه سافاری 2022 است و آنقدر آن را دوست دارم که حتی آن را در ده رای برتر سال 2022 در انجمن ،اب بازی دایناسورها گنجانده ام. سافاری آلبرتوزاروس در حال حاضر تولید و با قیمت 14.99 دلار به فروش می رسد.

با سافاری تیرانوزاروس، یوتیرانوس، و داسپلتوزاروس.
با سافاری گریپوساروس، پا،ینوساروس، سائوروپلتا، و ماجونگازاروس.
با ماتل آلبرتوزاروس.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/albertosaurus-wild-safari-by-safari-ltd/