دسته‌ها
اخبار

گردآوری جشن جنگ ستارگان 2023 – استاد قدیمی دارث ماول و داک اوندار – The Toyark


سری Black Dok Maul 1

دو افشای رسمی دیگر برای جنگ ستارگان امروز در روز سوم جشن جنگ ستارگان اروپا 2023. هر دو سری سیاه، هر دو انحصاری. Gaming Greats Maul یک بازی انحصاری GameStop خواهد بود، در حالی که Dok Ondar در S،pDisney حضور خواهد داشت. حتماً لیست پرده برداری عظیم دیروز 2 را همراه با دور Bad Batch+ جمعه بررسی کنید.

جنگ ستارگان: سری سیاه بازی بزرگ دارث ماول (استاد قدیمی)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 24.99 دلار / موجود: پاییز 2023)

جنگ ستارگان طرفداران و کل،یونرها می توانند صحنه هایی از آن را تصور کنند جنگ ستارگان کهکش، با این 6 اینچی ممتاز جنگ ستارگان: شخصیت BLACK SERIES GAMING GREATS DARTH MAUL (OLD MASTER) با الهام از ظاهر این شخصیت در جنگ ستارگان: BATTLEFRONT II بازی ویدیویی Darth Maul شیطان صفت، ،د کشنده و چابک سیث، یک جنگجوی مهیب و مغز متفکر مکر بود. او از یک شمشیر نوری دو تیغه ترسناک و قدرت بخش تاریک بهره می برد. طرفداران و کل،یونرها می توانند این فیگور کاملاً مفصل را با جزئیات برتر و نقاط مختلف بیان در مجموعه خود به نمایش بگذارند. شامل فیگور و لوازم جانبی Lightsaber.

برای پیش‌سفارش 4/11 در ساعت 13:00 به وقت شرقی در GameStop موجود است.

جنگ ستارگان: سری سیاه DOK-ONDAR

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 24.99 دلار / موجود: پاییز 2023)

جنگ ستارگان طرفداران و کل،یونرها می توانند صحنه هایی از آن را تصور کنند جنگ ستارگان کهکش، با این 6 اینچی ممتاز جنگ ستارگان: شخصیت DOK-ONDAR BLACK SERIES، با الهام از ظاهر این شخصیت در جنگ ستارگان سرگرمی. ایتوریان داک اوندار اسرارآمیز که به ،وان دروازه بان بازار سیاه شناخته می شود، یک مجموعه دار بدنام است که آثار کمیاب و ارزشمند خود را در لانه باست، خود در پاسگاه بلک اسپایر ،یداری، می فروشد و تجارت می کند. او مجموعه ای چشمگیر از مصنوعات منحصر به فرد را جمع آوری کرده است که در کهکشان بی رقیب است و به خاطر دانش و ارتباطاتش مورد توجه است. طرفداران و کل،یونرها می توانند این فیگور کاملاً مفصل را با جزئیات برتر و نقاط مختلف بیان در مجموعه خود به نمایش بگذارند. شامل فیگور و 4 لوازم جانبی از جمله شمشیر ا،سوری خاشیون.

برای پیش‌سفارش 5/4 ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی منحصراً در فروشگاه دیزنی موجود است.

شرکت هاه،رو
شخصیت هادارث مول داک اوندار
مقیاس6 اینچ
خط فرعیسری سیاه

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/09/star-wars-cele،tion-2023-round-up-old-master-darth-maul-and-dok-ondar-498935