دسته‌ها
اخبار

پانل هاسبرو ایندیانا جونز در جشن روز 2 جنگ ستارگان – مجموعه ماجراجویی فراوان – The Toyark


ایندیانا جونز SWCE 2023

علاوه بر تمام خوبی‌های جنگ ستارگان که این آ، هفته در جشن جنگ ستارگان اروپا برگزار می‌شود، ایندیانا جونز و شماره‌گیری سرنوشت نیز در فیلم و ،اب‌بازی مورد علاقه قرار می‌گیرند. ه،رو امروز تعداد زیادی افشای جدید را برای سری ماجراجویی منتشر کرد که شامل چهره‌های جدید برای The Temple of Doom، بیشتر Raiders و Dial of Destiny می‌شود. برای مشاهده تمام جزئیات و ع، ها به ادامه مطلب بروید!

سری ماجراجویی ندیانا جونز ایندیانا جونز (DIAL OF DESTINY)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 24.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری ماجراجویی ایندیانا جونز از میراث بیش از 40 ساله ماجراهای ایندیانا جونز الهام گرفته شده است. این اکشن فیگور ماجرایی ایندیانا جونز ایندیانا جونز (DIAL OF DESTINY) با جزئیات به شکل شخصیتی از ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت فیلم، دارای جزئیات ممتاز و نقاط مختلف بیان است.

شامل شکل، کوله پشتی قابل جدا شدن، کیف، شلاق حلقه دار، لوازم جانبی چراغ قوه، و یک قطعه Build An Artifact است. طرفداران می توانند تمام ارقام موجود در مجموعه سری ماجراجویی را جمع آوری کنند تا قطعات مورد نیاز برای ساخت معبد جمجمه را به دست آورند. برای پیش‌سفارش 13 آوریل در ساعت 13:00 به وقت شرقی در Hasbro Pulse و ،ده‌فروشان شرکت‌کننده در دسترس است.

سریال ماجراجویی ایندیانا جونز هلنا شاو (DIAL OF DESTINY)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 24.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری ماجراجویی ایندیانا جونز از میراث بیش از 40 ساله ماجراهای ایندیانا جونز الهام گرفته شده است. این اکشن فیگور ماجرایی ایندیانا جونز، هلنا شاو (DIAL OF DESTINY) به گونه‌ای طراحی شده است که شبیه شخصیت داستان ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت فیلم، دارای جزئیات ممتاز و نقاط مختلف بیان است.

شامل فیگور، کوله پشتی قابل جدا شدن، لوازم جانبی چراغ قوه و یک قطعه Build An Artifact. طرفداران می توانند تمام ارقام موجود در مجموعه سری ماجراجویی را جمع آوری کنند تا قطعات مورد نیاز برای ساخت معبد جمجمه را به دست آورند. برای پیش‌سفارش 13 آوریل در ساعت 13:00 به وقت ET Hasbro Pulse و ،ده‌فروشان شرکت‌کننده در دسترس است.

سریال ماجراجویی ایندیانا جونز ایندیانا جونز (معبد عذاب)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 24.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری ماجراجویی ایندیانا جونز از میراث بیش از 40 ساله ماجراهای ایندیانا جونز الهام گرفته شده است. این اکشن فیگور ماجرایی ایندیانا جونز (معبد عذاب) ایندیانا جونز (معبد عذاب) به گونه‌ای طراحی شده است که شبیه به شخصیت داستان باشد. ایندیانا جونز و معبد عذاب فیلم، دارای جزئیات ممتاز و نقاط مختلف بیان است.

شامل شکل، شمشیر جداشدنی، تپانچه، شلاق، لوازم جانبی شلاق حلقه‌دار، و یک قطعه Build An Artifact است. طرفداران می توانند تمام ارقام موجود در مجموعه سری ماجراجویی را جمع آوری کنند تا قطعات مورد نیاز برای ساخت معبد جمجمه را به دست آورند. برای پیش‌سفارش 13 آوریل در ساعت 13:00 به وقت ET Hasbro Pulse و ،ده‌فروشان شرکت‌کننده در دسترس است.

سری کوتاه ماجراجویی ایندیانا جونز

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 24.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری ماجراجویی ایندیانا جونز از میراث بیش از 40 ساله ماجراهای ایندیانا جونز الهام گرفته شده است. این فیگور اکشن ماجراجویی ایندیانا جونز SHORT ROUND جزئیاتی دارد که شبیه شخصیت داستان ایندیانا جونز و معبد عذاب فیلم، دارای جزئیات ممتاز و نقاط مختلف بیان است.

شامل شکل، فدورا قابل جدا شدن، مشعل، چاقو، لوازم جانبی عروسک وودو، و یک قطعه Build An Artifact است. طرفداران می توانند تمام ارقام موجود در مجموعه سری ماجراجویی را جمع آوری کنند تا قطعات مورد نیاز برای ساخت معبد جمجمه را به دست آورند. برای پیش‌سفارش 13 آوریل در ساعت 13:00 به وقت ET Hasbro Pulse و ،ده‌فروشان شرکت‌کننده در دسترس است.

سریال ماجراجویی ایندیانا جونز ایندیانا جونز (هیپنوتیزم شده)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 24.99 دلار/موجود: تابستان 2023)

سری ماجراجویی ایندیانا جونز از میراث بیش از 40 ساله ماجراهای ایندیانا جونز الهام گرفته شده است. این اکشن فیگور ماجرایی ایندیانا جونز ایندیانا جونز (HYPNOTIZED) به گونه‌ای طراحی شده است که شبیه شخصیت داستان باشد. ایندیانا جونز و معبد عذاب فیلم، دارای جزئیات ممتاز و نقاط مختلف بیان است.

شامل شکل، جام کالی قابل جدا شدن، 3 سنگ سانکارا که می درخشند، کیف، بند تشریفاتی، و لوازم جانبی نیزه. برای پیش‌سفارش 13 آوریل در ساعت 13:00 به وقت ET Hasbro Pulse و ،ده‌فروشان شرکت‌کننده در دسترس است.

سریال ماجراجویی ایندیانا جونز ایندیانا جونز (قاهره)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 33.99 دلار / موجود: پاییز 2023)

سری ماجراجویی ایندیانا جونز از میراث بیش از 40 ساله ماجراهای ایندیانا جونز الهام گرفته شده است. این اکشن فیگور ماجرایی ایندیانا جونز ایندیانا جونز (قاهره) به گونه‌ای طراحی شده است که شبیه شخصیت داستان ایندیانا جونز و مهاجمان کشتی گمشده فیلم، دارای جزئیات ممتاز و نقاط مختلف بیان است.

شامل شکل، تپانچه قابل جدا شدن، شلاق حلقه دار، شلاق، کیف، لوازم جانبی میمون، و همچنین 2 جفت دست اضافی. برای پیش‌سفارش از 13 آوریل در ساعت 13:00 به وقت شرقی در آمازون و ،ده‌فروش‌های کانال فن موجود است.

سری ماجراجویی ایندیانا جونز مار، برودی و رنه بلوک (نمایش کشتی)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 55.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری ماجراجویی ایندیانا جونز از میراث بیش از 40 ساله ماجراهای ایندیانا جونز الهام گرفته شده است. این بسته 2 تکه ای از سری ماجراجویی ایندیانا جونز، مار، برودی و رنه بلوک (نمایش کشتی) به گونه ای طراحی شده است که شبیه شخصیت های داستان باشد. ایندیانا جونز و مهاجمان کشتی گمشده فیلم، دارای جزئیات ممتاز و نقاط مختلف بیان است.

شامل دو عدد، مسلسل قابل جدا شدن، لوازم جانبی سیب و کتاب. برای پیش‌سفارش 13 آوریل در ساعت 13:00 به وقت شرقی در کانال‌های فن و آمازون موجود است.

سریال ماجراجویی ایندیانا جونز ایندیانا جونز (فرار از معبد)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 39.99 دلار / موجود: تابستان 2023)

سری ماجراجویی ایندیانا جونز از میراث بیش از 40 ساله ماجراهای ایندیانا جونز الهام گرفته شده است. این مجموعه اکشن فیگور در مقیاس 6 اینچی از سری ماجراجویی ایندیانا جونز ایندیانا جونز (فرار از معبد) بازگشایی هیجان انگیز را از ایندیانا جونز و مهاجمان کشتی گمشده فیلم، دارای جزئیات ممتاز و نقاط مختلف بیان است.

شامل فیگور، شلاق جداشدنی، تپانچه، بت طلایی، کیسه شن و لوازم جانبی پایه بت. برای پیش‌سفارش 13 آوریل در ساعت 13:00 به وقت شرقی در Hasbro Pulse و S،pDisney موجود است.

شرکت هاه،رو
شخصیت هاایندیانا جونزبلوک هلنا شاو کوتاه مار، برودی
مقیاس6 اینچ
خط فرعیسری ماجراجویی ایندیانا جونز

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/08/hasbro-indiana-jones-panel-at-star-wars-cele،tion-day-2-adventure-series-galore-498565