دسته‌ها
اخبار

ویژه تعطیلات Guardians of the Galaxy – Mantis Figur by Hot Toys – The Toyark


ع، ها و جزئیات توسط ،اب بازی های داغ برای آینده آنها شکل مقیاس آخوندک 1/6. رقم بر اساس ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان مارول برای دیزنی + Mantis شامل یک ژاکت قابل جابجایی، تزئینات کریسمس قابل جابجایی، یک عصا آب نبات بزرگ، عینک آفتابی قابل جابجایی، چندین دست قابل تعویض و یک پایه نمایشگر است. قیمت و جزئیات عرضه در حال حاضر اعلام نشده است. برخی از اطلاعات اضافی و اوتیت جدید پس از پرش را بررسی کنید.

ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان – شکل کل،یونی آخوندک در مقیاس 1/6

وقتی مانتیس می‌فهمد که خواهر پیتر کویل است، خواهر ناتنی است، زیرا پدر روان‌پریش ی،ان است، او می‌خواهد راهی پیدا کند تا او را خوشحال کند. او همچنین می‌آموزد که روی زمین، جایی که پیتر اهل آن است، مردم کریسمس را جشن می‌گیرند. بنابراین، همراه با Drax، آنها به زمین می روند تا به دنبال یک هدیه شگفت انگیز بگردند که امیدواریم خاطرات کاپیتان آنها را از جشنواره ترمیم کند.

بر اساس برنامه ویژه تعطیلات «نگهبانان کهکشان» استودیو مارول، ما بسیار ،سندیم که چهره کل،یونی مورد انتظار در مقیاس 1/6 را معرفی کنیم که مانتیس را با ظاهر فوق‌العاده‌اش نشان می‌دهد.

شکل کل،یونی بسیار دقیق آخوندک شامل یک مجسمه سر با آنتن‌های مشخص، هیکل تخصصی، لباسی که کاملاً مطابق با ظاهر صفحه نمایش است، یک ژاکت سبز رنگ با طراحی ظریف و زیبا، مجموعه‌ای از لوازم جانبی تعطیلات مانند هدبند درخت کریسمس است. گردنبند پومپوم، پیش بند کمان کادویی، عصا آب نبات غول پیکر، عینک آفتابی و پایه فیگور.

این شکل خاص مانتیس اینجاست تا کمی شادی تعطیلات را به نمایشگر شما اضافه کند.


منبع: https://news.toyark.com/2022/12/23/guardians-of-the-galaxy-،liday-special-mantis-figure-by-،t-toys-490738