دسته‌ها
اخبار

هیولاهای جهانی – فیگور 6 اینچی دلوکس دراکولا توسط Jada Toys – The Toyark


پیش‌سفارش‌ها برای جدیدترین محصول اضافه شده در حال انجام است Universal Monsters 6 اینچی شکل مقیاس صف از جادا ،اب بازی. آنها ارائه می دهند شکل ترازو ۶ اینچی دراکولا دلو،. این شکل شبیه به مجاز بازیگر بلا لگوسی است و بیش از 20 نقطه بیان دارد. این نسخه از این فیگور بر اساس تصویری است که لگوسی از دراکولا در طول اجرای تئاتر روی صحنه نمایش داده است. این شامل دو پرتره قابل تعویض، سه مجموعه از دست‌ها، یک شنل پارچه‌ای سیمی قابل حمل، مجموعه‌ای از پوسترهای دراکولا و اسکناس‌های دستی، و یک جعبه پنجره لو، است.

قیمت Deluxe Dracula حدود 30 دلار است (بسته به جایی که شما سفارش می دهید). برای اکران در سه ماهه دوم سال برنامه ریزی شده است. می تو،د جزئیات اضافی را بخو،د و ع، های جدید را بعد از پرش ببینید.

لینک های پیش سفارش: فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ

ست 6 اینچی Bela Lugosi Dracula Deluxe

این فیگور اکشن مجسمه‌سازی شده فوق‌العاده، بلا لوگوسی را در تصویر منحصربه‌فرد و نمادین خود در نقش کنت دراکولا که در نمایش ک،یک صحنه دراکولا دیده می‌شود، نشان می‌دهد. این شکل بسیار دقیق 6 اینچی صحنه و ستاره صفحه نمایش نقره‌ای شامل (2) مجسمه‌های سر با جزئیات، (3) مجموعه دست‌ها، پوستر/نقوش دستی مینیاتوری و یک شنل سیمی برای ژست‌های پویا است. همه اینها در یک بسته بندی جعبه بسته “تابوت” بسیار کل،یونی با یک کشوی کشویی بسته بندی شده است. بلا لوگوسی دراکولا است … و او به شما می گوید که خوش آمدید.

  • شکل دراکولا در مقیاس 6 اینچی دارای مجوز معتبر از املاک لوگوسی است
  • بیش از 20 نقطه از مفصل بندی، مجسمه سازی با جزئیات بالا و جزئیات رنگ درجه یک
  • این ارقام در یک برند کل،یونی و ممتاز ارائه می شود. بسته جعبه بسته “تابوت” با پانل پنجم و کشو کشویی
  • شنل سیمی، (2) مجسمه سر، (3) جفت دست، کپی از پوسترها/نقوش های نمادین، کاملاً مفصل بندی شده و بسیار قابل حمل


منبع: https://news.toyark.com/2023/01/04/universal-monsters-deluxe-dracula-6-inch-figure-by-jada-toys-490978