دسته‌ها
اخبار

هنری گیلروی توضیح می دهد که چرا GI Joe: Renegades لغو شد


هنری گی،وی نویسنده ،میشن با او صحبت کرد فیلم اسلش برای توضیح علت GI Joe: Renegades سرنوشت بدی را دریافت کرد که سزاوار آن نبود.

ما فصل دومی داشتیم که به م،ای واقعی کلمه فرمانده کبرا اسامه بن لادن بود که اساساً در حال فرار است. […] آنها تروریست بودند… سپس جوها به ،وان ماموران ویژه ،ت که تروریست های کبرا را شکار می ،د، بازگردانده شدند، بنابراین، واقعاً سرگرم کننده بود. ما … داستان های واقعاً سرگرم کننده ای برای آن داشتیم، اما این، بهترین است.»

موضوع این بود که فیلم لایو اکشن «جی آی جو: ظهور کبرا» در سال 2009 طرحی مشابه و یک خط ،اب‌بازی مشابه داشت. گی،وی به /فیلم می‌گوید که آنها از ه،رو در مورد آن سؤال ،د. او می‌گوید: «ما مثل این بودیم که یک لحظه صبر کنید. شما بچه ها نمی تو،د این کار را انجام دهید. این همان چیزی است که…» و آن‌ها می‌گویند «آره، بله، بله». این فیلم با فروش جه، 302 میلیون دلاری دقیقاً گیشه را به آتش نکشید.

حتی یک سیلی بیشتر به صورت این بود که همه اینها درست قبل از اکران «انتقام‌جویان» اتفاق می‌افتاد، که باعث شد یکی از مدیران از گی،وی بپرسد: «آیا می‌تو، همه جوها را به انتقام‌جویان تبدیل کنی؟» مدیر اجرایی همچنین پرسید که آیا Snake Eyes می تواند بیشتر شبیه ولورین باشد یا Roadblock می تواند بیشتر شبیه هالک باشد. گی،وی می گوید:

“و من فکر می کنم آنها فکر می ،د، “اوه، درست است، ما به دوک تعظیم می کنیم، بنابراین او مانند مرد آهنی و هاوکی خواهد بود.” همه آن چیزهای عجیب و غریب، جایی که ،اب بازی ها اول می آیند و بعد داستان خود را می نویسید.»


منبع: https://news.hisstank.com/2023/01/27/henry-gilroy-explains-why-g-i-joe-renegades-was-cancelled-80100