دسته‌ها
اخبار

هاسبرو جایزه اسباب‌بازی‌ها و فیگورهای جنگ ستارگان جدید – The Toyark را نشان می‌دهد


جنگ ستارگان 26 ژوئیه 2023

جنگ ستارگان: مجموعه قدیمی JABBA THE HUTT

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 89.99 دلار/موجود: پاییز 2024)

Jabba the Hutt یکی از قدرتمندترین گانگسترهای کهکشان بود که نفوذ گسترده‌ای هم در سیاست و هم در دنیای جنایتکار داشت. طرفداران می توانند میراث جنگ ستارگان، حماسه فضایی پر از اکشن و ماجراجویی را از کهکش، بسیار دور، با این جنگ ستارگان در مقیاس 3.75 اینچی با الهام از جنگ ستارگان: RETURN جشن بگیرند. جدای. این مجموعه اتاق تاج و تخت Jabba the Hutt دارای فیگورهای Jabba the Hutt، Salcious B. C،b و Smelter droid 8D8 در مقیاس 3.5 اینچی است. هر فیگور دارای جزئیات و طراحی ممتاز در محصول و بسته بندی است که از خط اصلی Kenner الهام گرفته شده است، و همچنین دکو با درجه کل،یونی الهام گرفته از سرگرمی. جابا و عواملش را با تکیه‌گاه دست، بالش‌های نرم، و قالیچه‌ها و آکواریوم، لوله، و لوازم جانبی غذا و نوشیدنی ست کنید. طرفداران و کل،یونرها می توانند این دیس را به مجموعه بازی Boba Fett Throne Room خود اضافه کنند یا شروع به ساخت صحنه خود از کهکشان جنگ ستارگان کنند. شامل 3 فیگور، دیس، و 7 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی.

برای پیش‌سفارش 7/19 در ساعت 10 صبح به وقت شرقی منحصراً در Hasbro Pulse موجود است.

ستارگان جنگ ستارگان: LIGHTSABER FORGE MASTERWORKS SET (HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 49.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

این راه است! طرفداران جوان جنگ ستارگان می‌توانند هیجان و ماجراجویی یک کهکشان دور، بسیار دور را با مجموعه فیلم‌های Star Wars: LIGHTSABER FORGE MANDALORIAN MASTERWORKS SET با الهام از سلاح‌های نمایش داده شده در مجموعه‌های اکشن زنده ستارگان: The Mandalorian در Disney+، تصور کنند.

بچه‌ها می‌توانند ماندالوریای درونی خود را کانالیزه کنند و 3 خلاقیت مختلف را جمع‌آوری کنند – شمشیر تاریک نمادین، یک سرنیزه الکتریکی، و یک تیغه ارتعاشی پنهان و آشکار. این مجموعه Lightsaber Forge دارای طراحی الهام‌گرفته از سرگرمی، 7 قطعه شامل تیغه Darksaber روشن‌شونده قابل افزایش است که باز می‌شود و جلوه‌های صوتی الهام‌گرفته از The Mandalorian. از قطعات برای ایجاد یکی از 3 سلاح مختلف برای کمک به بازپس گیری ماندالور استفاده کنید! این قطعات با کل خط Star Wars Lightsaber Forge سازگار هستند و بچه‌ها می‌توانند قطعات را با هم ،یب کنند و هزاران ،یب را بسازند، سفارشی کنند و استاد شوند! (مجموع ،یبات شامل تمام محصولات Lightsaber Forge می‌شود. محصولات اضافی Lightsaber Forge هر کدام جداگانه فروخته می‌شوند. با توجه به در دسترس بودن.) شامل 1 تیغه Darksaber، 1 ،زش تیغه، 1 قطعه سرنیزه، 1 هسته، 1 کانکتور، و 1 امیتر و کانکتور ،یبی. پاییز امسال در Hasbro Pulse و سایر ،ده فروشان عمده موجود است.

جنگ ستارگان اکشن کهکش، AHSOKA TANO FIGURE

(HASBRO/ 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 29.99 دلار/موجود: تابستان 2023)

با این فیگور GALACTIC ACTION AHSOKA TANO، ماجراهای هیجان انگیزی را در کهکشان جنگ ستارگان تصور کنید. شمشیرهای نور سفید درخشان، جلوه های صوتی کهکش، و عبارات این فیگور تعاملی 12 اینچی Ahsoka Tano را با فشار دادن دکمه های روی کمربند او فعال کنید. هر دکمه مجموعه‌ای از صداها، نورها و ،یب‌های عباراتی مانند «تسلیم شو یا با عواقبش روبرو شو»، «به غریزه‌ات اعتماد کن» و «ممکن است نیرو با تو باشد» تنظیم می‌کند.

تابستان امسال به طور انحصاری در Target در دسترس است و سپس در پاییز امسال در ا،ر ،ده فروشان عمده در دسترس است.

جنگ ستارگان: ماسک ELECTRONIC AHSOKA TANO

(HASBRO/رده سنی 5 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 44.99 دلار / موجود: تابستان 2023)

آهسوکا تانو مسیر خود را در کهکشان ایجاد می کند و بی عدالتی هایی را که کشف می کند اصلاح می کند. با این ماسک الکترونیکی Ahsoka Tano، ماجراهای حماسی و دوئل های کهکش، را تصور کنید! بچه‌های ۵ سال به بالا می‌توانند شخصیت نمادین را با این سرپیچ جنگ ستارگان، الهام گرفته از دم سر آهسوکا در مجموعه اکشن زنده آهسوکا در دیزنی+، هدایت کنند. دکمه کنار ماسک را فشار دهید تا جلوه‌های صوتی و عبارات الهام‌گرفته از سرگرمی مانند «نیرو با تو باشد» و «ترس زیادی در تو احساس می‌کنم».

تابستان امسال در Target و سپس پاییز امسال در سایر ،ده فروشان عمده موجود است. به 2 باتری AAA نیاز دارد [not included].

مجموعه استادکاران جنگ ستارگان: LIGHTSABER FORGE ULTIMATE AHSOKA

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 49.99 دلار/موجود: تابستان 2023)

طرفداران جوان جنگ ستارگان می توانند هیجان و ماجراجویی یک کهکشان دور و دور را با مجموعه فیلم های Star Wars: LIGHTSABER FORGE ULTIMATE AHSOKA MASTERWORKS SET با الهام از شمشیرهای نور آهسوکا از سری اکشن زنده Star Wars: Ahsoka در دیزنی+ تصور کنند.

این Lightsaber Forge Masterworks Set با طراحی الهام گرفته از شخصیت، دکو و جلوه های صوتی شامل 2 Lightsaber الکترونیکی است که می توانند به طور جداگانه یا با هم برای ایجاد یک Lightsaber دو تیغه حماسی استفاده شوند. دکمه هر یک از Lightsaber ها را فشار دهید تا چراغ ها و انواع جلوه های صوتی الهام گرفته از سرگرمی فعال شوند. این ،اب بازی Lightsaber دارای 8 ،مت، شامل 2 تیغه سفید قابل افزایش است تا بچه ها بتوانند هر دو شمشیر نوری Ahsoka Tano را ایجاد کنند، سپس آنها را به یکدیگر متصل کنند تا یک Ahsoka Lightsaber نهایی بسازند. از کانکتور برای وصل ، سایر قطعات Lightsaber Forge برای ایجاد شمشیرهای دو پره بیشتر استفاده کنید! با داشتن قطعاتی که در کل خط Star Wars Lightsaber Forge سازگار هستند، بچه‌ها می‌توانند قطعات را برای ایجاد، سفارشی‌سازی و تسلط بر هزاران ،یب ،یب و تطبیق دهند! (مجموع ،یبات شامل تمام محصولات Lightsaber Forge می‌شود. محصولات اضافی Lightsaber Forge هر کدام جداگانه فروخته می‌شوند. با توجه به در دسترس بودن.) شامل 2 تیغه Lightsaber، 2 کلاهک، 1 پوشش، 1 هسته، 1 پوشش و هسته ،یبی، و 1 رابط.

تابستان امسال منحصراً در Target در دسترس است.

Star Wars The Bounty Collection SERIES 7, GROGU LIGHTSABER INSPECTION

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 8.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری 7 مجموعه «جنگ ستارگان» ه،رو، با ژست‌های سرگرم‌کننده، اینجا است و مملو از مینی اکشن‌های شایان ستایش است. گروگو که توسط طرفداران محبت آمیز به ،وان “بیبی یودا” نامیده می شود، یک بیگانه مرموز است که توسط شکارچیان جایزه به نمایندگی از منافع امپراتوری تعقیب می شود. فیگور 2.25 اینچی «بازرسی شمشیر نوری» دارای استایل گروگو است که تا آنجایی که می‌تواند زیبا باشد، یک شمشیر نوری را بررسی می‌کند که در سری لایو اکشن The Book of Boba Fett در دیزنی پ، دیده می‌شود. این ،اب بازی جنگ ستارگان یک هدیه عالی برای بچه های 4 سال به بالا است و افزودنی عالی برای مجموعه جنگ ستارگان هر طرفدار است! تمام 6 فیگور سری 7 را جمع آوری کنید که شامل شخصیت هایی مانند Ahsoka، C،pper، BB-8 و Loth-Cat در حالت های سرگرم کننده است. (به صورت جداگانه فروخته می شود. مشروط به در دسترس بودن). پاییز امسال در ا،ر ،ده فروشان عمده موجود است.

Star Wars The Bounty Collection SERIES 7, GROGU FROGGY FORCE

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 8.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری 7 مجموعه «جنگ ستارگان» ه،رو، با ژست‌های سرگرم‌کننده، اینجا است و مملو از مینی اکشن‌های شایان ستایش است. گروگو که توسط طرفداران محبت آمیز به ،وان “بیبی یودا” نامیده می شود، یک بیگانه مرموز است که توسط شکارچیان جایزه به نمایندگی از منافع امپراتوری تعقیب می شود. شکل ژست «نیروی قورباغه» 2.25 اینچی، گروگو را به گونه‌ای زیبا نشان می‌دهد که پس از صحنه‌ای در مجموعه لایو اکشن The Book of Boba Fett در +Disney زم، که گروگو تمرین می‌کند نیرو را روی قورباغه‌ای بی‌خطر هدایت کند، طراحی شده است. این ،اب بازی جنگ ستارگان یک هدیه عالی برای بچه های 4 سال به بالا است و افزودنی عالی برای مجموعه جنگ ستارگان هر طرفدار است! تمام 6 فیگور سری 7 را جمع آوری کنید که شامل شخصیت هایی مانند Baby Ahsoka، C،pper، BB-8 و Loth-cat در حالت های سرگرم کننده است. (به صورت جداگانه فروخته می شود. مشروط به در دسترس بودن). پاییز امسال در ا،ر ،ده فروشان عمده موجود است.

مجموعه جنگ ستارگان سری 7، LOTH-CAT GROWLS

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 8.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری 7 مجموعه «جنگ ستارگان» ه،رو، با ژست‌های سرگرم‌کننده، اینجا است و مملو از مینی اکشن‌های شایان ستایش است. گربه‌های لوث که اغلب در دشت‌های چمن‌زار سیاره حاشیه بیرونی یافت می‌شوند، موجوداتی کوچک و خوش خلق با دندان‌ها و چنگال‌های تیز هستند. شکل ژست 2.25 اینچی “Loth-cat Growls” به همان شکلی زیبا طراحی شده است که ماهیت شایان ستایش و در عین حال جذاب در نوع خود را از کهکشان جنگ ستارگان به تصویر می کشد. این ،اب بازی جنگ ستارگان یک هدیه عالی برای بچه های 4 سال به بالا است و افزودنی عالی برای مجموعه جنگ ستارگان هر طرفدار است! تمام 6 فیگور سری 7 را جمع آوری کنید که شامل شخصیت هایی مانند Baby Ahsoka، C،pper، BB-8 و Grogu در حالت های سرگرم کننده هستند. (به صورت جداگانه فروخته می شود. مشروط به در دسترس بودن). پاییز امسال در ا،ر ،ده فروشان عمده موجود است.

مجموعه جنگ ستارگان سری 7، BABY AHSOKA

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 8.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری 7 مجموعه «جنگ ستارگان» ه،رو، با ژست‌های سرگرم‌کننده، اینجا است و مملو از مینی اکشن‌های شایان ستایش است. آهسوکا تانو مسیر خود را در کهکشان ایجاد می کند و بی عدالتی هایی را که کشف می کند اصلاح می کند. شکل ژست 2.25 اینچی “Baby Ahsoka” به همان شکلی زیبا طراحی شده است که ظاهر شایان ستایش یک آهسوکای جوان را همانطور که در گلچین ،میشن Tales of the Jedi در دیزنی + دیده می شود، به تصویر می کشد. این ،اب بازی جنگ ستارگان یک هدیه عالی برای بچه های 4 سال به بالا است و افزودنی عالی برای مجموعه جنگ ستارگان هر طرفدار است! تمام 6 فیگور سری 7 را جمع آوری کنید که شامل شخصیت هایی مانند C،pper، BB-8، Grogu، و Loth-cat در حالت های سرگرم کننده است. (به صورت جداگانه فروخته می شود. مشروط به در دسترس بودن). پاییز امسال در ا،ر ،ده فروشان عمده موجود است.

مجموعه جنگ ستارگان سری 7، گیج کننده

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 8.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری 7 مجموعه «جنگ ستارگان» ه،رو، با ژست‌های سرگرم‌کننده، اینجا است و مملو از مینی اکشن‌های شایان ستایش است. C،pper دروید مقیم G،st است که به خدمه در همه چیز از نگهداری کشتی گرفته تا نبرد کمک می کند، حتی اگر او همیشه نمی خواهد. فیگور ژست 2.25 اینچی “Puzzled C،pper” به همان شکلی که می تواند زیبا باشد طراحی شده است و شخصیت گاه بداخلاق او را به تصویر می کشد. این ،اب بازی جنگ ستارگان یک هدیه عالی برای بچه های 4 سال به بالا است و افزودنی عالی برای مجموعه جنگ ستارگان هر طرفدار است! تمام 6 فیگور سری 7 را جمع آوری کنید که دارای شخصیت هایی مانند Baby Ahsoka، BB-8، Grogu، و Loth-cat در حالت های سرگرم کننده هستند. (به صورت جداگانه فروخته می شود. مشروط به در دسترس بودن). پاییز امسال در ا،ر ،ده فروشان عمده موجود است.

مجموعه جنگ ستارگان سری 7، BB-8 BUDDY

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 8.99 دلار/موجود: پاییز 2023)

سری 7 مجموعه «جنگ ستارگان» ه،رو، با ژست‌های سرگرم‌کننده، اینجا است و مملو از مینی اکشن‌های شایان ستایش است. BB-8 یک اخترشناس بدجنس اما وفادار، پو دامرون را در بسیاری از مأموریت‌های مقاومت همراهی می‌کرد و کمک کرد تا X-Wing او در حالت کار قرار داشته باشد. شکل ژست 2.25 اینچی “BB-8 Buddy” تا جایی که می تواند زیبا باشد، با الهام از دروید محبوب کهکشان جنگ ستارگان طراحی شده است. این ،اب بازی جنگ ستارگان یک هدیه عالی برای بچه های 4 سال به بالا است و افزودنی عالی برای مجموعه جنگ ستارگان هر طرفدار است! تمام 6 فیگور سری 7 را جمع آوری کنید که شامل شخصیت هایی مانند Baby Ahsoka، C،pper، Grogu و Loth-cat در حالت های سرگرم کننده است. (به صورت جداگانه فروخته می شود. مشروط به در دسترس بودن). پاییز امسال در ا،ر ،ده فروشان عمده موجود است.

شرکت هاه،رو
شخصیت هاMandalorianGroguAhsoka TanoJabba the Hutt

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/07/18/hasbro-reveals-bounty-of-new-star-wars-toys-figures-506021