دسته‌ها
اخبار

نمایشگاه فسیل دایناسور T. rex (دنیای ژوراسیک توسط LEGO) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


«هو، هو، هو، دوستداران دایناسور! بله، من، دکتر بلا کلاوس، یک بار دیگر در خدمت شما هستم! و من بدون ، وفادار و قابل اعتمادم، بث،ف، کجا خواهم بود؟»

“من به شما گفتم که من را اینطور صدا نکنید، دکتر!”

“اوه، بیا، بث، تو ،ی بودی که حاضر نشدی دوباره کلاه جن را بر سر بگذاری. اکنون، برای ویژه تعطیلات امسال، ما به دنبال مجموعه ای 198 قطعه ای خواهیم بود که در سال 2021 و بر اساس دنیای ژوراسیک: کمپ کرتاسه. من به شما می دهم: تی ر، نمایشگاه فسیل دایناسور!

“چی؟ تی ر، دایناسور؟ چه بر خلاف تی ر، ،دار؟ یا تی ر، ماهی؟ چطور؟ تی ر، نرم تنان؟ یا چطور -“

بث عزیز، نکته شما به درستی مورد توجه قرار گرفته است. بگذارید اکنون روند ساخت و ساز را شروع کنیم!»

“خب، این چهره ای است که رک و پوست کنده از دیدنش خسته شده ام، دکتر: اوون گ،، دقیقاً با همان سر دو طرفه و همان لباسی که در آن بود. الان 14 ست. مه.»

“چانه بالا، بث. در اینجا نیز داریوش بومن، قهرمان پر زرق و برق کمپ کرتاسه. او بلافاصله با ژاکت زرد و گردنبند دندان رپتورش قابل تشخیص است. مانند اوون، او همچنین دارای یک سر دو طرفه با حالتی مطمئن در یک طرف و یک سر آشفته در طرف دیگر است.

“اوه، و این یک موجود است که من خوشحالم که دوباره می بینم: یک نوزاد تریسراتوپس درست مثل چیزی که سال گذشته اینجا پوشش دادیم. دارای همان چشمان زرد و شاخ های سفید و زیر شکم بژ است، اما با رنگ آبی مایل به خا،تری جایگزین سبز زیتونی شده است. اوه، و همچنین یک صفحه صاف 1×2 در پشت آن به جای یک میخ دار. آیا آنها با هم زیبا به نظر نمی رسند، دکتر؟

“آنها قطعا این کار را می کنند، بث. در مرحله بعد، یک کیوسک اطلاعاتی کامل با یک لامپ بالای سر، یک تخم دایناسور، یک دندان یا یک پنجه داریم (این به شما بستگی دارد که کدام را انتخاب کنید)، یک نمونه گیاهی، یک تصویر بر،ب دار از یک تیرانوزاروس ر، جمجمه و یک اشاره گر برای اندازه گیری خوب. و در اینجا نیز یک پایه ساده اما محکم با ناود، برای اتصال یک پایه ،تی و یک تابلوی نمایشگر وجود دارد که گوشتی را به تصویر می کشد. تی ر، در کنار یک مینی فیگور، تاریخ تقریبی 68 تا 66 میلیون سال پیش، و ایالات متحده. اگرچه باید توجه داشت که از آنجایی که تی ر، در کانادا و احتمالاً مکزیک نیز یافت شده است، به جای آن می‌توان کل قاره آمریکای شمالی را به تصویر کشید.

و در اینجا ستاره واقعی مجموعه، Doc: a تی ر، ،ت! بیشتر از آجرهای بژ ساخته شده است، اما آجرهای سیاه و سفید زیادی نیز وجود دارد، به علاوه چند آجر قهوه ای روشن و مات. زم، که در حالت افقی معمولی ایستاده اید حدود 30 سانتی متر طول دارد تی ر، با دم صاف و سر رو به جلو ژست بگیرید.

«قابل توجه، بث! و همانطور که به وضوح می بینید، سر از ل،ای قبلی دوباره استفاده شده است تی ر، اما با دقت نقاشی شده است تا شبیه جمجمه باشد. رنگ مشکی برای ،چنگ ها، ،طوم های آنتوربیتال، مدارها و ،طوم های گیجگاهی جانبی استفاده می شود و باید بگویم که بیشتر از کمی ناراحت کننده به نظر می رسد!

“دوست دارم، دکتر. بقیه ،ت از انواع بیت ها و آجرهای مختلف و آن قطعات مفصل شیک و خوش دستی که در مجموعه های Creator استفاده می شود تشکیل شده است. اگرچه دقیقاً به معامله واقعی دقیق نیست، اینطور است؟

«مطمئناً نه، بث. در واقع، نادرستی های زیادی وجود دارد که خلاصه ، همه آنها چندین پاراگراف را می طلبد. اما با توجه به اندازه و قیمت و این مجموعه نباید بیش از حد منتقد باشیم. چیزی که مهم است این است که این ،ت مطمئناً شبیه یک ،ت دایناسور است و بدون تردید شبیه یک ،ت یک دایناسور است. تی ر،

«و مهمتر از آن، دکتر، بازی ، با آن بسیار سرگرم کننده است! سر دقیقاً همان دامنه حرکتی همیشه دارد. بازوها در شانه ها به سمت بیرون بالا می روند و دست ها می توانند لوازم جانبی را بگیرند. دم در پنج مکان به هم متصل است. انگشتان پا و پا کمی می چرخند. و پاها دارای مفاصل جه، در ، و مچ پا هستند، بنابراین می توانند تا حد زیادی خم شوند و بچرخند! شما می تو،د از این ،ت ژست های بیشتری نسبت به حالت واقعی بگیرید تی ر، شکل! و همچنین به خوبی در کنار هم قرار می گیرد، اگرچه نمی خواهید آن را روی زمین بیندازید!»

آیا این آشنا به نظر می رسد؟

«نصیری حکیمانه، بث. بله، ارزیابی کلی من از این مجموعه لگو این است که در مقایسه با سایر مجموعه های دنیای ژوراسیک منحصر به فرد است و همچنین ساخت و بازی با آن بسیار لذت بخش است. در حال حاضر در هر جایی که لگو فروخته می شود در دسترس است، اگرچه با توجه به اینکه در سال 2021 منتشر می شود، احتمالاً در آینده نزدیک متوقف خواهد شد. بهترین کار این است که اگر می‌خواهید یکی از دوستداران دایناسور را برای خود ب،ید، فوراً اقدام کنید!»

“و با آن، دکتر، ما یک سال دیگر را به پایان می رس،م. بسلامتی. و چطور می شود یکی از آن بیسکویت ها را به من بدهید؟»

«البته، بث عزیزم. 2023 نوید می دهد که برای طرفداران لگو و پارک ژوراسیک هیجان انگیزترین سال باشد، زیرا سی امین سالگرد ساخت این فیلم خواهد بود! در ضمن، ما صمیمانه ترین سلام های فصل را برای همه شما آرزو می کنیم! باشد که سالم، سالم و بالاتر از همه شاد باشید!»

“دفعه بعد می بینمت، مردم. صلح.”


منبع: https://dinotoyblog.com/2022/12/25/t-rex-dinosaur-fossil-exhibition-jur،ic-world-by-lego/