دسته‌ها
اخبار

نقش اسباب بازی ایرانی بر رشد کودکان باغبانی مریان

زمانی که کودک بازی ‌می‌کند و در تعامل با دیگران قرار می‌گیرد مهارتهای زبانی وکلامی او پرورش می‌یابد. شعر خوانی, داستان سرایی و صحبت کردن های معمولی سبب رشد مهارت های زبانی کودک می شود. صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید.

مغز کودکان آنقدر جوان است که می‌تواند خیلی سریع چیزهای زیادی یاد بگیرد. بنابراین از این زمان استفاده کنید و با خرید اسباب بازی‌های فکری و ساختنی کودک خود را وادار کنید که مشکلی را حل کند یا به طور انتقادی فکر کند. معمولا کودکان بزرگتر که می‌شوند، تمایل بیشتری به بازی‌های ویدیویی نشان می‌دهند. بنابراین، بهتر است قبل از شروع این دوره، با خرید اسباب بازی‌های فیزیکی زمینه تقویت فعالیت بدنی آن‌ها را فراهم کنید.

اسباب بازی پیانو کودک رنگ صورتی با میکروفون یک انتخاب عالی برای سرگرمی ، آموزش و تقویت مهارت کودک عزیز شما می باشد. ارگ کودک شامل میکروفون افکت های صوتی زیبا و متنوع جلوه های نورپردازی میباشد. این اسباب بازی‌ها یک راه عالی برای ترویج حرکت بدنی هستند که با رشد و تقویت مهارت های حرکتی، حمایت ماهیچه‌ها و استخوان‌های سالم و تقویت سلامت روان به رشد کودکان کمک می‌کند و یک راه عالی برای تشویق بچه‌ها به حرکت هستند.

  • هر سمت از این مکعب دارای بازی هایی هست که موجب تقویت هوش، مهارت های ذهنی و فیزیکی بچه ها میشه.
  • در طراحی اسباب بازی‌ها باید دقت فراوانی صورت بگیرد تا هم برای کودک سرگرم کننده باشد و هم به او آسیب نرساند.
  • هدف اصلی ما در این فروشگاه، معرفی و ارائه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب به‌منظور جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.
  • مثل انبارهای شلوغ یا فضاهای اداری بی نظم که تمرکز بزرگسالان را به هم می زند، داشتن اسباب بازی های زیاد نیز می تواند تمرکز، یادگیری و توسعه مهارت های مهم در بازی را برای کودکان دشوار سازد.
  • این فعالیت دقیقا مشابه کاری است که سوزنبان قطار با ریل‌ها انجام می‌دهد.
  • همه این راهکارها در پاسخ به اینکه چه اسباب بازی برای کودکان مناسب است، راه گشا هستند.

یکی از راه‌های شاد و مشغول نگه داشتن فرزندتان این است که به او اجازه دهید با اسباب‌ بازی‌ هایی بازی کند که برای تحریک مغز او ساخته شده‌ اند. پازل ها، اسباب بازی های هنری و صنایع دستی که شامل نقاشی، گل سازی و … در این دسته قرار دارند. هنگامی که کودک شما به گروه سنی ۵ تا ۷ سال نزدیک می شود، متوجه خواهید شد که او می تواند بین آنچه واقعی و ساختگی است تمایز قائل شود و تقریباً می تواند هر کاری که یک بزرگسال می تواند، انجام دهد (از نظر فیزیکی مانند ایستادن، راه رفتن و دویدن). با این حال، اطلاعات مربوط به محدوده سنی می تواند برای ایمنی مهم باشد – به عنوان مثال، وقتی اسباب بازی ها حاوی قطعات کوچکی هستند که کودک می تواند آن را ببلعد.

اسباب بازی برج رنگین کمان تولو

پیانوی کوچکی که مخصوص کودکان یک ساله تولید شده است، می تواند کودک را نوازنده ای کوچک و حتی یک پیانیست معروف کند! برای شنیدن صداهای هیجان انگیز زنگ ها، سوت ها، خنده ها و غیره، بر روی کلید ضربه بزنید. این اسباب بازی با میزان صدای مناسب برای کودکان یک ساله طراحی شده است. این وسیله برای الهام بخشیدن به یادگیری علت و معلول و جلب کردن حواس کودکان با صداهای سرگرم کننده و رنگ های درخشان مناسب است. در این قسمت ویدئوهایی با محتوای آموزشی در حوزه کودک و نوجوان، جمع‌آوری شده است. این ویدئوهای آموزشی شامل گستره وسیعی از موضوعات مانند روانشناسی کودک و نوجوان، راهنما و آموزش خرید اسباب بازی برای کودکان هستند.

در انتخاب بازی آموزشی به چه نکاتی توجه کنیم؟

در بخش ماشین اسباب بازی می‌توانید انواع ماشین کنترلی، موتور سیکلت و وسایل نقلیه اسباب بازی را خریداری نمایید. تلفن و موبایل اسباب بازی، اکشن فیگور، اسلحه و تفنگ اسباب بازی هرکدام در دسته‌بندی‌های جداگانه ارائه شده‌اند. از اسباب‌بازی‌هایی که در بین کودکان ایرانی بسیار محبوب است می‌توان به پکیج‌های بازی مانند ست لوازم آشپزخانه، ست لوازم پزشکی، ست ابزار و تعمیرات اشاره کرد.

اسباب بازی های معما و بازی

شکستن اسباب بازی برای کودکان بعلت داشتن قطعات ریز بسیار می‌تواند خطرناک باشد. مواد بازیافتی استفاده شده در بعضی از اسباب بازی‌ها می تواند بسیار خطرناک باشد. پس توجه کنید که از خرید این گونه اسباب بازی‌ها برای کودکان خود جدا خودداری کنید.