دسته‌ها
اخبار

مسابقه دایراما انجمن اسباب بازی دایناسور 2023 – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

پس از سه سال وقفه، مسابقه Diorama انجمن ،اب بازی دایناسورها بازگشته است! در حقیقت…

مسابقه 2023 اکنون باز است! امسال هیچ اسپانسر وجود ندارد اما وجود دارد جوایز خواهد بود.

قو،ن، مقررات، شرایط و ضوابط

هر ،ی می تواند وارد شود. همه اعضای انجمن ،اب بازی دایناسورها، از جمله کارکنان، می توانند شرکت کنند. از غیرعضوهایی که مایل به شرکت هستند دعوت می شود تا یک حساب کاربری در انجمن ،اب بازی دایناسور ثبت کنند (این رایگان است).

دیوراما. دیوراما باید دارای موجودات ماقبل تاریخ باشد: از بلمنیت تا برونتوزاروس. برای هدف این مسابقه، تعریف «دیوراما» قابل تفسیر است. این می تواند هر چیزی باشد، از یک صحنه دیورامای مستقل که به طور سنتی ساخته شده است، تا ع،ی از ،اب بازی های چیده شده در بیرون، هر آنچه که دوست دارید. بنابراین، خلاق باشید! Dioramas باید جدید باشد (قبلاً هرگز در اینترنت منتشر یا به اشتراک گذاشته نشده است) و باید توسط شرکت کننده تولید شده باشد. سرقت دیورامای شخص دیگری منجر به رد صلاحیت می شود.

یک دیوراما برای هر عضو. شرکت کنندگان می توانند یک ع، از دیورامای خود ارسال کنند. پس از ارسال، نمی توان آن را با یک ورودی جایگزین مبا، کرد.

،وان. آثار باید با ،وان خلاقانه همراه باشد.

فتوشاپ. فتوشاپ مجاز است، اما ع،(های) اصلی استفاده شده در دیوراما باید متعلق به شما باشد. استفاده از ع، های شخص دیگری منجر به رد صلاحیت می شود.

برندگان. سه برنده در مقام اول، دوم و سوم به ترتیب (بدون موقعیت مش،) خواهند بود. دایراماهای برنده توسط یک نظرسنجی عمومی ناشناس که برای همه اعضای انجمن ،اب بازی دایناسورها باز است، انتخاب می شوند، که حداقل هفت روز پس از تاریخ بسته شدن برگزار می شود. در صورت مساوی بودن موقعیت ها، نظرسنجی تساوی ایجاد می شود. همچنین سه جایزه افتخاری اضافی برای دیوراما در موقعیت های چهار تا شش وجود خواهد داشت.

جوایز. امسال مدیر انجمن جوایز نقدی را ارائه خواهد کرد:

جایزه نفر اول: 50 پوند (GBP)

جایزه نفر دوم: 30 پوند (GBP)

جایزه نفر سوم: 20 پوند (GBP)

جوایز ترجیحاً از طریق پی پال به برندگان منتقل می شود و اگر این امکان وجود ندارد، از طریق انتقال بانکی. هر گونه هزینه تبدیل یا انتقال ارز از پول جایزه خارج می شود. پس از انتخاب و اعلام رسمی برندگان، در اکتبر 2023 از طریق ایمیل با برندگان تماس گرفته خواهد شد.

نحوه ورود

هزینه ورود. امسال یک اما کوچک را پیشنهاد می کنیم اختیاری کمک 4 پوندی از همه ،، که وارد مسابقه می شوند. این امر به حمایت از مسابقه و انجمن ،اب‌بازی دایناسورها کمک می‌کند، به صندوق جایزه کمک می‌کند و به اطمینان از برگزاری مجدد مسابقه در سال‌های آینده کمک می‌کند. با این حال، برای هر ،ی که به هر دلیلی قادر به اهدا نیست، اشکالی ندارد: ورود، در نهایت، رایگان باقی می ماند. برای اهدا، از دکمه PayPal زیر استفاده کنید:

توجه داشته باشید، فرآیند اهدای کمک مالی جدا از فرآیند شرکت در مسابقه است، بنابراین می تو،د در هر زم، قبل یا بعد از ارسال اثر خود، کمک مالی کنید.

ارسال. آثار باید به ،وان یک ارسال شوند فایل تصویری jpeg (jpg یا .jpeg). حداقل عرض 1000 پی،ل. اندازه‌های بزرگ‌تر پذیرفته می‌شوند، اما برای سهولت مشاهده در وب، سازمان‌دهنده مسابقه اندازه آن را تغییر می‌دهد. ورودی خود را به ،وان یک ارسال کنید ضمیمه ی ایمیل به [email protected] با فرمت زیر:

،وان ایمیل باید به صورت زیر باشد: مسابقه دیوراما 2023 [ fo، username ]”

شامل ،وان diorama در بدنه ایمیل

ورودی ها باید باشند ناشناس تا زمان اعلام برندگان بنابراین ما از شرکت کنندگان درخواست می کنیم که آثار خود را واترمارک یا امضا نکنند یا در انجمن بحث نکنند تا زم، که نتایج اعلام شود.

آ ایمیل پاسخ تایید ظرف هفت روز پس از دریافت برای شرکت کنندگان ارسال می شود. لطفا صبور باشید. اگر پس از گذشت هفت روز، هنوز پاسخ تأییدی دریافت نکردید، در صورت تمایل دوباره ایمیل بزنید تا بپرسید که آیا ورودی شما دریافت شده است یا خیر.

ضرب الاجل. مسابقه از امروز باز است (شنبه 7 ژانویه 2023) تا آ،ین مهلت در شنبه 30 سپتامبر 2023 (مدخل های دریافت شده بعد از ساعت 00:00 AST در تاریخ 1 اکتبر نامعتبر خواهند بود.)

شرایط و ضوابط اضافی

با شرکت در این مسابقه، موافقت می‌کنید که به وبلاگ ،اب‌بازی دایناسور و انجمن ،اب‌بازی دایناسور این حق را بدهید که مطلب خود را در نظرسنجی عمومی، در پست‌های وبلاگ و انجمن عمومی و در رسانه‌های اجتماعی برای اه، زیر به اشتراک بگذارد: رأی عمومی، اعلام برندگان، و ارتقاء این و مسابقات آینده دایناسورها انجمن ،اب بازی Diorama.

کمک های مالی غیر قابل استرداد است، حتی در صورت رد صلاحیت یا عدم ارسال اثر قبل از مهلت مقرر.

موفق باشید! ما امیدواریم که مسابقه Diorama انجمن ،اب بازی دایناسور 2023 عالی داشته باشید!

نیاز به الهام دارید؟ تمام آثار ارسالی به آ،ین مسابقه را در این ویدیو ببینید: و همچنین به دنبال ورودی های دیگر مسابقات گذشته باشید.

شما می تو،د با ،ید دایناسور خود از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/dinosaur-toy-fo،-diorama-contest-2023/