دسته‌ها
اخبار

فیگور دیزنی پینوکیو DAH توسط Beast Kingdom – The Toyark


ع، ها و جزئیات توسط پادشاهی جانوران برای آنها هیروهای پویا 8 اکشن (DAH) پینوکیو فیگور. رقم آینده بر اساس فیلم ،میشن ک،یک دیزنی است. قد آن 7 اینچ است، لباس پارچه ای متن، دارد و کاملاً مفصل است. پینوکیو شامل چهار صورت قابل تعویض، سه بینی تعویض شده، تعویض گوش ،، چندین دست قابل تعویض و جیمینی کریکت است.

پیش‌سفارش‌ها به‌زودی فعال می‌شوند. فیگور DAH Pinocchio قرار است در سه ماهه چهارم عرضه شود. ع، ها و جزئیات را بعد از پرش بررسی کنید.

DAH-091 پینوکیو

دومین ،میشن بلند ک،یک دیزنی «پینوکیو» داست، درباره شجاعت، صداقت و از خودگذشتگی است. پینوکیو پس از قبول امتحان نهایی انس،ت از پری آبی، سفری را آغاز می کند تا رویای خود را برای تبدیل شدن به یک پسر واقعی برآورده کند!
مجموعه DAH (قهرمانان 8 اکشن پویا) Beast Kingdom از اکشن فیگورهای بسیار قابل بیان، قهرمان اصلی ،میشن ک،یک بسیار مورد احترام دیزنی را معرفی می کند. پینوکیو با لباس ک،یک خود که از پارچه واقعی ساخته شده است، و همچنین کلاه و کفش های قهوه ای شایان ستایش خود را پوشیده است. لوازم جانبی متنوعی شامل دست‌های قابل تعویض، گوش‌های ، و مربی همیشه عاقل قهرمان ما، «جیمینی کریکت» است که در طول فیلم در کنار پینوکیو است. فراموش نکنید، در حالی که پینوکیو معمولاً یک قهرمان صادق است، اگر دروغ بگوید، تشخیص آن بسیار آسان است. بنابراین، بینی بلند چوبی بدنام در این مجموعه گنجانده شده است تا با لانه پرندگان و پرندگان آبی مطابقت داشته باشد.
DAH Pinocchio جدید با مقدار زیادی بیان، آماده است تا طرفداران تمام صحنه های مورد علاقه خود را بازسازی کنند. ست خود را امروز از یک فروشگاه رسمی Beast Kingdom سفارش دهید!
“DAH-091 Pinocchio: Pinocchio”
لوازم جانبی شامل:
・سه (3) نوع حالت چهره قابل تعویض (عادی، خندان، متعجب)
سه (3) نوع بینی قابل تعویض (طبیعی، کشیده، کشیده + لانه پرنده)
・پنج (5) جفت دست قابل تعویض (باز، شل، مشت، اشاره، بسته)
.گوش ، قابل تعویض
・ جیمینی کریکت (غیر متحرک)
· لباس ساخته شده از پارچه واقعی


منبع: https://news.toyark.com/2023/01/19/disneys-pinocchio-dah-figure-by-beast-kingdom-491849