دسته‌ها
اخبار

فیگورهای واکنش سیاه چاله دیزنی توسط Super7 – The Toyark


واکنش سیاه چاله Fogires 001

Super7 مجموعه جدیدی در مقیاس 3.75 اینچی منتشر کرده است ارقام واکنش بر اساس سیاه چاله دیزنی. شامل VINCENT.، BOB، و Maximilian هستند. هر کدام در پشت کارت مخصوص طراحی شده بسته بندی می شوند. قیمت هر عدد 20 دلار است و موجود است و آماده ارسال است. به خاطر داشته باشید که به دلیل محدودیت های صدور مجوز، این موارد فقط برای ارسال به آدرس های ایالات متحده در دسترس هستند. جزئیات، لینک ها و ع، های زیر را بررسی کنید.

ع، العمل Disney’s The Black Hole Reaction Figures VINCENT.
ممکن است او را با یک دستیار ربات خوش دست و کلیشه ای اشتباه بگیرند، اما وینسنت. یک قهرمان من، با نگرش و مهارت برای مطابقت است! این شکل 3.75 اینچی Disney’s The Black Hole Reaction Figure از وینسنت آماده است تا خدمه خود را از شر دکتر راینهارت و رباتش ما،یمیلیان نجات دهد! بدون وینسنت، خدمه ناو یو اس اس پالومینو هرگز در برابر سیاهچاله یا وحشتی که در کشتی یو اس اس سیگنوس یافتند، شانسی نداشتند. تمام موج فیلم‌های واکنشی سیاه چاله‌های دیزنی را به مجموعه قهرمانان علمی تخیلی خود اضافه کنید!

Disney’s The Black Hole Reaction Figures BOB
یکی از تنها بازمانده های یو اس اس سیگنوس، BO.B. تنها ،ی است که تحت کنترل دکتر هانس راینهارت نیست! این مقیاس 3.75 اینچی شکل واکنش سیاه چاله دیزنی BO.B. نشان می دهد که زمان با ربات خوش دست مهربان نبوده است، اما او نترس باقی می ماند. تمام موج فیلم‌های واکنشی سیاه چاله‌های دیزنی را به مجموعه قهرمانان علمی تخیلی خود اضافه کنید!

واکنش دیزنی در سیاهچاله ما،یمیلیان را به تصویر می کشد
هیچ چیز مبهمی در مورد ما،یمیلیان ربات مینیون دکتر راینهارت وجود ندارد! این تصویر در مقیاس 3.75 اینچی دیزنی به نام The Black Hole Reaction Figure ما،یمیلیان دارای بدنه قرمز ف،ی و چشم، درخشان است. ما،یمیلیان یکی از دست کم گرفته‌شده‌ترین تبهکاران رباتیک در تاریخ سینمای علمی تخیلی است و اضافه ن، این ReAction Figure به مجموعه شما دیوانه‌کننده‌تر از ورود داوطلبانه به یک سیاه‌چاله است!

شرکت هاSuper7
شخصیت هاVincentMaximilianB.OB
مقیاس3.75 اینچ
خط فرعیارقام واکنش

اعتبارUser897

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/13/disneys-black-،le-reaction-figures-by-super7-499298