دسته‌ها
اخبار

دو فیلم انحصاری New Gentle Giant Wars Star – The Toyark


تصویر 680501d1 c06b 40c4 adc8 2690794fe7d8

Gentle Giant از طریق یک به‌روزرس، برای جشن‌های چهارم می با انحصاری‌های جدید Star Wars ارسال شد. جزئیات زیر را بررسی کنید!


4 میهفتم با این کل،یون های انحصاری جنگ ستارگان همراه باشید!

4 می استهفتم، و طرفداران جنگ ستارگان در سراسر جهان روز جنگ ستارگان را جشن می گیرند! برای بزرگداشت این من،ت، Gentle Giant LTD دو کالای جدید و منحصر به فرد وب سایت را ارائه می دهد که قرار است در پایان سال جاری ارسال شوند. هر دو الهام گرفته بودند جنگ ستارگان: بازگشت جدی، که چهل سالگی خود را جشن می گیردهفتم سالگرد امسال برای جزئیات بیشتر بخو،د و می 4هفتم با تو بودن!

جنگ ستارگان بازگشت جدی اندور هان سولو 1/6 مقیاس کوچک نیم تنه

انتشار Gentle Giant LTD! برای جشن گرفتن 40هفتم سالگرد جنگ ستارگان: بازگشت جدیGentle Giant LTD در حال بازگشت به ماه جنگلی اندور است تا هان سولو را در یکی از متمایزترین لباس هایش شکار کند! هان سولو با پوشیدن کت سنگر استتار خود از صحنه نبرد اندور، بلستر مطمئن خود را در دست گرفته و پوزخند معتمد خود را در این مینی نیم تنه کاملاً جدید در مقیاس 1/6 به تن می کند. این مجموعه با تعداد محدود تنها به 1000 قطعه محدود شده است و در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت با شماره دستی بسته بندی می شود.

https://www.gentlegiantltd.com/star-wars-return-of-the-jedi-han-solo-endor-mini-bust-website-exclusive/

جنگ ستارگان بازگشت جدی دارث ویدر (کلاه ایمنی قابل جابجایی) جامبو 12 اینچی

انتشار Gentle Giant LTD! برای جشن گرفتن 40هفتم سالگرد جنگ ستارگان: بازگشت جدیGentle Giant LTD در حال بازدید از یکی از محبوب ترین چهره های جامبو خود است تا برای اولین بار از آن نقاب بردارد! جامبو دارث ویدر با کلاه ایمنی قابل جابجایی از چهره‌های قدیمی جنگ ستارگان در دهه‌های 1970 و 80 الهام گرفته شده است، اما در مقیاس عظیم 12 اینچی. با شباهت دقیق آناکین اسکای واکر و یک شمشیر نوری جمع شونده، این شکل بر روی یک کارتن به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل در یک محفظه تاولی قابل بسته بندی بسته بندی شده است.


منبع: https://www.toyark.com/2023/05/04/two-new-gentle-giant-star-wars-exclusives-501110