دسته‌ها
اخبار

خرید چای ایرانی چای بهاره چای سرگل لاهیجان | OkChay

خرید چای ایرانی چای بهاره چای سرگل لاهیجان | OkChay

راه دیگه تشخیص چای درجه یک لاهیجان اینه که چایی که شما تو لیوانتون می ریزید نباید کدر باشه و باید چایی مخصوص اقوام کاملا شفاف باشه. در آخر اینکه چایی که رنگ و اسانس نداره، بعد از گذشت چند ساعت همچنان رنگش یکدست باقی می مونه. اگر کل برگ های چای چیده و خشک شوند، چای ممتاز را تشکیل می دهند. این نوع چای که برداشت آن در فصل بهار انجام می شود دارای برگ های لطیفی است. برگ هایی که در قسمت بالا و پایین گیاه چای می رویند با هم تفاوت دارند. برای تهیه چای سرگل که نوعی چای بهاره است از برگ هایی که در بالای گیاه قرار دارند، استفاده می شود.

  • چای ساچمه ای (چای زرین) قوی ترین عطر و طعم رو بین چای های شمال داره و به میزان زیادی گسه.
  • زمانی که در فصل بهار کل برگ های بوته چای رو می چینن و با هم مخلوط و خشک می کنن چای ممتاز بدست میاد.
  • همچنین، تورم و نوسانات موجود در نرخ ارز در قیمت چای لاهیجان بی تاثیر نیستند.
  • خواص و فواید شگفت انگیز چای سیاه ایرانی برای سلامت…
  • کلا اگه آشنا داشته باشی که بتونه واست چای درجه یک پیدا کنه خیلی خوبه.
  • شایان به ذکر است فرآیند فرآوری چای فاکتور بسیار مهمی در ارزش و کیفیت چای دارد.

خیلی ممنونم از خرید و اعتماد شما جناب آقای رزاقی عزیز. سپاسگزاریم از اعتماد شما و خریدتون از مجموعه ما و بسیار خوشحالیم که از سفارشهاتون راضی هستید. ما هم زیاد شنیدیم که خیلی‌ها با خوردن چای خارجی ترش می‌کنن یا سر درد میگیرن.

چای سبز لاهیجان – بسته بندی

برای خرید بهترین چای می توانید از طریق مشاوره با مراکز تخصصی و معتبر اقدام به سفارش نمایید. چای سرگل و ممتاز فله ای از جمله مرغب ترین چای ها جهت خرید می باشند. راه های منتهی به خرید آسان و بی دغدغه بدون صرف وقت و هزینه امروزه به روش های برتر در زندگی و کسب و کار برگزیده می شوند. خرید اینترنتی چای نیز سبب شده تا در این حوزه شاهد بسط و گسترش هرچه بیشتر چای های ایرانی و دسترسی به حق انتخاب بیشتر برای مشتریان شود.

قیمت روز چای درجه یک لاهیجان

بنابراین فاکتورهای زیادی در تعیین نوع چای ، کیفیت ، ارزش و قیمت چای نقش دارند ، این عوامل مانند نوع برگ ، فصل برداشت چای ، نوع برداشت ، شیوه تولید و فرآوری هر کدام در کیفیت چای دخیل می باشند. در پایان میخواهیم نظر شما را نیز در رابطه با انواع چای گیلان جویا شویم، لطفا نظرات خود را در رابطه با چای های ایرانی و یا خارجی که مصرف کرده اید باما در میان بگذارید. طبق آمارها می توان گفت که چای ممتاز در ایران، بیشترین آمار و نخستین رتبه تولید در ایران را داراست و از جهت طعم و مزه؛ تلخی میانه ای دارد و همانند چای سرگل نیست که تلخی و گسی آن بیش از حد باشد. از آن جایی که مرکز تولید چای مرغوب کشور، شهر لاهیجان می باشد، می توان گفت چای مرغوب، اصل و اعلای ایرانی همان چای لاهیجان است که جایگاه ویژه ای در بین مردم ایران و بلکه، جهان دارد. در زمان خرید چای حتی المقدور چای های برگ درشت تر را در اولویت قرار دهید زیرا این چای ها خاصیت و کیفیت بالاتری را نسبت به انواع چای های ریز و پودری دارند. مرحله ی خشک کردن آخرین مرحله ی فرایند های فیزیکی و شیمیایی چای لاهیجان می باشد.