دسته‌ها
اخبار

خرید نهال بادام: قیمت نهال بادام در اسفند ماه ۱۴۰۱ رویال نهال | nahalfa

خرید نهال بادام: قیمت نهال بادام در اسفند ماه ۱۴۰۱ رویال نهال | nahalfa

پس از کاشت نهال بادام دیرگل آذر باید هر ده روز یک بار نهال را آبیاری کنیم این روند تا چند ماه باید ادامه داشته باشد. سپس پس از چند ماه می توان فاصله آبیاری را به دو الی چهار هفته افزایش داد. همچنین پس از بزرگ تر شدن نهال می توان نهال را به صورت دیمی آبیاری کرد. نهال بادام در کل گیاهی است که در مناطق سردسیر و نیز کم‌آب امکان رشد دارد و مقاومت خوبی نشان می‌دهد. معمولا بهترین زمان برای کاشت نهال بادام فصل پاییز است اما کاشت آن در اوایل بهار نیز رایج است.

  • این نژاددرخت بادام،مناسب مناطقی که بهاری سرد دارند .
  • کی از ویژگی های بارز این نوعبادام این است که از پتانسیل تولید نسبتا زیادی برخوردار می باشد.
  • یکی از گونه های قوی و بارور این نهال بادام است که به طور گسترده در منطقه آذرشهر کشت می شود.

آنها خشکی را به خوبی تحمل می کنند و در این دوره نیازی به آبیاری فراوان ندارند. با این حال، کاشت بادام در مکان هایی که آب های زیرزمینی زیاد شور است، توصیه نمی شود. عوامل مختلفی همچون ارتفاع باغ از سطح دریا؛ آزمایش خاک؛ شیوه آبیاری؛ آب و هوا؛ انتخاب نهال مناسب و …. نهال بادام پسته ای محصول غرب آسیا است و زادگاه اصلی آنها ایران است.

قیمت نهال بادام چقدر است؟

در مناطق بسیار سرد می توان نهال فرار آذر ، تونو و دوئل را گل کرد. نهال بادام پسته همچنین مقاومت خوبی در برابر گرما و خشکسالی شدید نشان می دهد. ارقام دیگر نهال بادام ، کاغذی از مقاومت و دوام بالایی برخوردار هستند. این نهال یک گل زودرس است و قدرت و سرعت رشد آن بسیار عالی است ، به همین دلیل آن را برداشت زودرس می دانند. به طور کلی ، عواملی مانند آب و خاک ، کوددهی و آبیاری که بر کیفیت این بادام تأثیر می گذارند باید در نظر نهالستان نهال فا گرفته شوند.

نهال بادام خوشه ای دیر گل

ارقامی که بارور هستند و رشد خوبی دارند و بازده خوبی دارند ، قیمت بالاتری دارند. اگر قصد خرید نهال بادام را دارید ؛ پس از مشاوره با کارشناسان در نهال غرب می توانید مناسب ترین نهال را انتخاب کنید. این نهال بادام دارای ریشه و شاخه های سفت است و محصول آن مثمر ثمر و چشمگیر است. پوست این محصول دارای رنگ سبز سخت است که به راحتی از بین می رود.

خرید نهال بادام فراستار کلون R800

در نتیجه شما می توانید از امسال به کاشت و پرورش نهال های بادام؛ بپردازید و در ادامه ی کار سراغ محصولات جانبی بادام ها بروید، با این موارد سود دهی خود را به چند میلیارد دیگر ارتقا خواهید داد. درصد مغز بادام لورانی نسبت به پوست آن 42 الی 52 درصد می باشد. پوست میوه این رقم بادام نسبتا کلفت است و به سختی با دست شکسته می شود. هرس نهال بادام، مناسب بسیار میتواند در باردهی بادام موثر باشد . این نهال یکی از بهترین ارقام نهال بادام سنگی، به حساب می آید. این رقم درخت بادام، نسبت به بیماری های قارچی نسبتا مقاوم خوبی دارد.