دسته‌ها
اخبار

خرید ماشین سنگین اسباب بازی + قیمت عالی با کیفیت تضمینی آراد برندینگ

این اسباب بازی موسیقی با رنگ های شادش برای آشنایی بچه ها با ریتم، نت و حتی رنگ ها بسیار کاربردیه. اسباب بازی شیپور رنگ سبز tolo به همراه دسته آبی خیلی راحت تو دست های کوچولوی بچه های بالای 12 ماه جا میشه و با فشار دادن دکمه هاش سه نوع صدا رو میشه شنید. اسباب بازی شیپور رنگ قرمز tolo به همراه دسته آبی خیلی راحت تو دست های کوچولوی بچه های بالای 12 ماه جا میشه و با فشار دادن دکمه هاش سه نوع صدا رو میشه شنید. طبل اسباب بازی پیکاردو با داشتن رنگ های شاد و جذابش به راحتی نظر کودک را به خود جلب میکند.

  • کودکان می توانند با کاغذ رنگی، برچسب، مداد رنگی و نشانگرهای قابل شستشو خلاقیت به خرج دهند.
  • هنگام خرید اسباب بازی برای کودک یک ساله خود می توانید خرید بازی مخصوص کودک یک ساله را به راحتی و به صورت اینترنتی انجام دهید و اسباب بازی پسر بچه ها و دختران را برحسب جنسیت فرزند خود تهیه نمایید.
  • چراکه می‌تواند کمک کند تا کودک مهارت‌های اجتماعی بیاموزد، همدلی و همراهی را در وجود خود تقویت کند یا حتی برای پذیرش فرزند جدید خانواده آماده شود و احساس حسادت نکند.
  • شاید به نظر برسد که بازی پیچ و خم و مهره برای کودک یک ساله تا حدودی دشوار و عجیب است، اما خواهید دید که این بازی تا چه اندازه ذهن کودک را درگیر و فعال خواهد کرد.
  • مطمئنا محصولاتی که روشن می‌شوند، صدا ایجاد می‌کنند و بافت‌های متفاوتی دارند، بیشتر از اسباب‌بازی‌هایی که به‌سادگی روشن می‌شوند، کودک شما را درگیر خود می‌کنند.
  • اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت “ناشناس” استفاده نمائید.

آیا کودک شما پر تحرک است؟ یکی از نکات مهم در خرید اسباب بازی کودکان یک ساله در نظر گرفتن متحرک بودن اسباب بازی می باشد. حیوانات چرخ دار، صندلی های متحرک و دوچرخه هایی که قابل هدایت و کنترل توسط والدین باشند، بهترین وسیله برای کودک شما هستند. این اسباب بازی های سواری باید دارای گوشه ها و لبه های صاف، ارتفاع کم از سطح زمین، دسته کنترل، هدایت از عقب و ترجیحا کمربند حفظ تعادل کودک باشند. بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که راننده کوچک شما امنیت کافی برای بازی را دارد.

اسباب بازی های مناسب سن یک تا سه سالگی

اسباب بازی پیانو کودک رنگ صورتی با میکروفون یک انتخاب عالی برای سرگرمی ، آموزش و تقویت مهارت کودک عزیز شما می باشد. ارگ کودک شامل میکروفون افکت های صوتی زیبا و متنوع جلوه های نورپردازی میباشد. این اسباب بازی‌ها یک راه عالی برای ترویج حرکت بدنی هستند که با رشد و تقویت مهارت های حرکتی، حمایت ماهیچه‌ها و استخوان‌های سالم و تقویت سلامت روان به رشد کودکان کمک می‌کند و یک راه عالی برای تشویق بچه‌ها به حرکت هستند.

لیست بهترین اسباب بازی‌های ایرانی کودکان

بچه ها با حضور همچین محیط هایی و شکست در بازی های دسته جمعی، تعاملات اجتماعی را یاد گرفته و اعتماد به نفس و عزت نفس شان بیشتر می شود. این می تواند خطر خفگی داشته باشد و حتی می تواند منجر به صدمات جبران ناپذیر به دستگاه گوارش شده و منجر به جراحی شود. مراقب خطرات خفگی باشید؛ نوزادان دوست دارند اشیاء را در دهان خود بگذارند، بنابراین از اسباب بازی هایی با قطعات کوچک جداشدنی و عروسک هایی با چشم های شیشه ای یا دکمه ای خودداری کنید، زیرا ممکن است شل شده و در گلو گیر کنند. در این سن بازی‌های فردی، که به صورت دویدن و بالا رفتن بود، به صورت بازی‌های جمعی درمی‌آید. کودک بیشتر اوقات با کودکان دیگر بازی می‌کند، ولی یک همبازی را ترجیح می‌دهد و تمایل به بازی در گروه‌های کوچک در او دیده می‌شود، بازی ابداع می‌کند و در هنگام بازی قواعد و مقررات آن را تغییر می‌دهد.

به طور کلی خرید وسایل بازی ایرانی می‌توانند در تقویت قدرت تمرکز، فکری، توجه، خلاقیت و مهارت‌های حرکتی کودکان کمک‌کننده باشند. والدین باید دقت کنند که هر وسیله برای چه سنی و با چه هدفی طراحی شده است و آیا خرید این وسیله کمکی به رشد خلاقیت و یادگیری در کودک می‌کند یا نه؟ چون تمام اسباب ‌بازی ‌هایی که تولید می‌شوند مفید و کاربردی نیستند و ممکن است در رشد منفی گام بردارند. با انتخاب اسباب بازی مناسب، کودک با آن‌ها دوست می‌شود و بخش مهمی از زمان خود را صرف آن‌ها می‌کند.

ظهور سویه‌های جدید ویروس کرونا به همه ما ثابت کرده است که کودکان بالای 2 سال نیز برای کنترل آلودگی نیاز به ماسک زدن دارند. خوشبختانه تیم فروشگاه رنگ به رنگ برای کمک به شما والدین عزیز، زمینه عرضه انواع ماسک پارچه‌ای بچه‌گانه را فراهم کرده است. از انواع ماشین اسباب بازی می‌توان به ماشین دستی یا ماشین کلاسیک، ماشین کنترلی، ماشین کششی و ماشین موتوردار اشاره کرد. در گذشته ماشین‌های اسباب بازی چوبی معروف بودند اما امروزه با ظهور ماشین‌های پلاستیکی و فلزی با طراحی جدیدی از ماشین‌های اسباب بازی مواجه هستیم.