دسته‌ها
اخبار

جنگ ستارگان هفته نهم کهکشان را به خانه می آورد – Scorch، Blitz، TVC Boba و موارد دیگر – The Toyark


به خانه بیاورید کهکشان با افشای هفته 9 ه،رو ادامه دارد. مجموعه ای از جعبه بزرگ انحصاری این دور با چهره های Black Series و TVC از طریق Walmart، Target و Gamestop است. اینها فردا، 14/12 در ساعت 1 بعد از ظهر شرقی (یا بعد از آن، هر زمان که معمولاً تمایل داشتند) پخش می‌شوند. پیوندهای کاری آینده در کنار هر مورد قرار دارند. برای بررسی ع، ها و جزئیات به ادامه مطلب مراجعه کنید.

جنگ ستارگان: نگهبان GAMORREAN سری سیاههدف
جنگ ستارگان: سری BLACK GAMING GREATS RC-1262 (SCORCH)GameStop
جنگ ستارگان:مجموعه VINTAGE ARC COMMANDER BLITZوالمارت
جنگ ستارگان:مجموعه وینتیج BOBA FETT (نسخه هنری کمیک وینتیج)هدف
جنگ ستارگان:مجموعه قدیمی BOBA FETT (نسخه کمیک آرت)هدف
جنگ ستارگان: ماسک الکترونیکی BOBA FETT – ،ده فروشی انبوه 2023.

جنگ ستارگان: نگهبان GAMORREAN سری سیاه

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 33.99 دلار / موجود: بهار 2023)

بزرگداشت 40هفتم سالگرد جنگ ستارگان: بازگشت جدی با این فیگور GAMORREAN GUARD از سری Black، با طراحی و بسته بندی ک،یک! این فیگور ممتاز 6 اینچی GAMORREAN GUARD الهام گرفته از ظاهر این شخصیت در جنگ ستارگان: بازگشت JEDI. طرفداران می توانند این شکل را که دارای جزئیات عالی، نقاط مختلف بیان و لوازم جانبی تبر و نیزه الهام گرفته از فیلم است را در مجموعه های خود به نمایش بگذارند. شامل شکل و 3 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی است. برای پیش‌سفارش 14/12 در ساعت 13 به وقت شرقی منحصراً در هدف. برای اطلاعات بیشتر به خانه بیاورید، از starwars.com دیدن کنید.

جنگ ستارگان: سری BLACK GAMING GREATS RC-1262 (SCORCH)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 27.99 دلار / موجود: بهار 2023)

RC-1262، با نام مستعار Scorch، یک کماندوی کلون نخبه است که تحت ارتش کلون جمهوری کهکش، به ،وان بخشی از جوخه دلتا خدمت می کند، جوخه ای از کماندوهای جمهوری که برای نفوذ، تسلط و در نهایت نابودی دشمن ایجاد شده است. Scorch به ،وان کارشناس مواد منفجره دلتا Squad عمل می کند و با شوخی سریع عمل می کند حتی زم، که مبارزه در داغ ترین حالت خود است. طرفداران و مجموعه داران جنگ ستارگان می توانند صحنه هایی از کهکشان جنگ ستارگان را با این شکل 6 اینچی RC-1262 (SCORCH) با الهام از جنگ ستارگان: تکاور جمهوری بازی ویدیویی طرفداران و کل،یونرها می توانند این فیگور کاملاً مفصل را با جزئیات برتر و نقاط مختلف بیان در مجموعه خود به نمایش بگذارند. شامل شکل و 1 وسیله جانبی الهام گرفته از سرگرمی است. برای پیش‌سفارش 14/12 در ساعت 13 به وقت شرقی منحصراً در GameStop. برای اطلاعات بیشتر به خانه بیاورید، از starwars.com دیدن کنید.

جنگ ستارگان:مجموعه VINTAGE ARC COMMANDER BLITZ

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 16.99 دلار / موجود: پاییز 2023)

طرفداران می توانند میراث را جشن بگیرند جنگ ستارگان، حماسه فضایی پر از اکشن و ماجراجویی از کهکش، بسیار دور، با این شکل ممتاز 3.75 اینچی ARC COMMANDER BLITZ الهام گرفته از جنگ ستارگان: جنگ کلون ها به موقع برای سریال ،میشن 20هفتم سالگرد. همراه با هاووک و کلت، فرمانده ARC، بلیتز، یکی از اعضای گردان رانکور بود که بر آموزش کادت ها در کامینو نظارت می کرد و به شناسایی سربازان جدید بالقوه ARC کمک می کرد. این شکل دارای جزئیات و طراحی ممتاز در سراسر محصول و بسته بندی است که از خط اصلی Kenner الهام گرفته شده است، همچنین دکو با درجه کل،یونی الهام گرفته از سرگرمی و 20 ویژههفتم لوگوی سالگرد روی بسته بندی شامل شکل و 5 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی است. برای پیش‌سفارش 14/12 در ساعت 13 به وقت شرقی منحصراً در والمارت. برای اطلاعات بیشتر به خانه بیاورید، از starwars.com دیدن کنید.

جنگ ستارگان:مجموعه وینتیج BOBA FETT (نسخه هنری کمیک وینتیج)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 20.99 دلار / موجود: تابستان 2023)

طرفداران می توانند میراث را جشن بگیرند جنگ ستارگان، حماسه فضایی پر از اکشن و ماجراجویی از یک کهکشان بسیار دور، با این شکل ممتاز 3.75 اینچی BOBA FETT (VINTAGE COMIC ART EDITION) که از ظاهر این شخصیت در دهه 1970 الهام گرفته شده است. جنگ ستارگان کمیک بوبا فت با زره‌های ماندالوریایی سفارشی، سلاح‌های مرگبار و رفتار بی‌صدا، یکی از ترسناک‌ترین شکارچیان جهان بود. جنگ ستارگان کهکشان این شکل دارای جزئیات و طراحی ممتاز در سراسر محصول و بسته بندی است که از خط اصلی Kenner الهام گرفته شده است، و همچنین دکو با درجه کل،یون الهام گرفته از سرگرمی. شامل شکل و 2 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی است. برای پیش‌سفارش 14/12 در ساعت 13 به وقت شرقی منحصراً در هدف. برای اطلاعات بیشتر به خانه بیاورید، از starwars.com دیدن کنید.

جنگ ستارگان:مجموعه قدیمی BOBA FETT (نسخه کمیک آرت)

(HASBRO/رده سنی 4 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 20.99 دلار / موجود: تابستان 2023)

طرفداران می توانند جشن بگیرند جنگ ستارگان میراث انتشارات، با این فیگور درجه یک BOBA FETT 3.75 اینچی (نسخه COMIC ART) که دارای پالت آبی-سبز با الهام از ظاهر شخصیت در دهه 1990 است. جنگ ستارگان کمیک بوبا فت با زره‌های ماندالوریایی سفارشی، سلاح‌های مرگبار و رفتار بی‌صدا، یکی از ترسناک‌ترین شکارچیان جهان بود. جنگ ستارگان کهکشان این شکل دارای جزئیات و طراحی ممتاز در سراسر محصول و بسته بندی است که از خط اصلی Kenner الهام گرفته شده است، و همچنین درجه کل،یون الهام گرفته از سرگرمی. شامل شکل و 2 لوازم جانبی الهام گرفته از سرگرمی است. برای پیش‌سفارش 14/12 در ساعت 13 به وقت شرقی منحصراً در هدف. برای اطلاعات بیشتر به خانه بیاورید، از starwars.com دیدن کنید.

جنگ ستارگان: ماسک الکترونیکی BOBA FETT

(HASBRO/رده سنی 5 سال به بالا/تقریباً قیمت ،ده فروشی: 44.99 دلار / موجود: ژانویه 2023)

با این ماسک الکترونیکی BOBA FETT، ماجراهای حماسی و دوئل های کهکش، را تصور کنید! بچه های 5 سال به بالا می توانند یکی از ترسناک ترین و تواناترین شکارچیان جایزه در کهکشان را با این کار هدایت کنند.جنگ ستارگان ماسک، الهام گرفته از کلاه ایمنی بوبا فت درجنگ ستارگان: کتاب بابا فت سریال لایو اکشن در دیزنی +. این ماسک دارای مسافت یاب نمادین Boba Fett است که به بالا و پایین حرکت می‌کند و دکمه‌ای در کنار آن برای جلوه‌های صوتی و عبارات الهام‌گرفته از سرگرمی مانند «من می‌خواهم زره‌ام را برگردانم»، «سپرهای خود را پایین بیاورید» و «برای سوار شدن به هواپیما آماده شوید» در کنار آن قرار دارد.

ژانویه 2023 در Hasbro Pulse و سایر ،ده فروشان عمده موجود است. برای اطلاعات بیشتر، از starwars.com دیدن کنید. به 2 باتری AAA نیاز دارد [not included].


منبع: https://news.toyark.com/2022/12/13/star-wars-bring-،me-the-galaxy-week-9-scorch-blitz-tvc-boba-and-more-490322