دسته‌ها
اخبار

جفت ارز دیجیتال چیست؟ آشنایی با استراتژی معاملاتی در ترید جفت ارزها میهن بلاکچین | حسینی فایننس

جفت ارز دیجیتال چیست؟ آشنایی با استراتژی معاملاتی در ترید جفت ارزها میهن بلاکچین | حسینی فایننس

در پاسخ به این سؤال که «بیت کوین یا اتریوم چیست»، باید بگوییم این ارزهای دیجیتال، غول‌های بازار کریپتوکارنسی هستند و حجم معاملات بسیار بالاتری نسبت به سایر رمز ارزها دارند. امروزه تبدیل جفت ارز در کوینکس و سایر صرافی‌های بین‌المللی بزرگ انجام می‌شود. به‌عنوان‌مثال، جفت ارز بیت کوین و اتریوم یکی از معروف‌ترین Pair‌های بازار است و با نماد BTC/ETH یا BTC–ETH نشان داده می‌شود. در همه جفت رمز ارزها، ارزی که اول قرار می‌گیرد «ارز پایه»‌ بوده و به مورد بعدی «ارز دوم» گفته می‌شود. امروزه در دوره‌های آموزش ارز دیجیتال داجکس، معامله این جفت‌ها به‌خوبی آموزش داده می‌شود.

  • اعداد و مقادیر داده شده در این مقاله در طول نگارش جمع آوری شده اند و مطمئنا تغییر می کنند.
  • قیمت خرید نشان‌دهنده مقدار ارز دومی است که برای بدست آوردن یک واحد از ارز پایه لازم است.
  • از آنجایی که حرکت های شدید بازار بر سودآوری معامله جفت ارز تاثیری نمی گذارند، این استراتژی می تواند یک رویکرد عالی برای معامله در بازار ارز رمزنگاری باشد.
  • برخلاف جفت ارز های اصلی در این جفت ارز ها در یک طرف معامله دلار آمریکا قرار ندارد.

تمام مطالب اینجا همانطور که رایگان گردآوری شده ، رایگان هم در اختیار همه قرار گرفته است. درآمد این سایت مثل اکثر سایتهای معتبر فقط از طریق تبلیغات است. باور دارم همه چی در زندگی­مان به محتوا گره خورده است و همیشه به «محتوای خوب» نیاز داریم. همبستگی کاربردهای فراوانی دارد که ما در این مقاله به 3 مورد از آن برای شما کاربران گرامی اشاره کرده ایم.

جفت ارزهای فرعی (Minor)

کسی که به دنبال بالابردن تعداد رمز ارز خاصی در سبد سرمایه‌گذاری خود باشد. من می پذیرم که این گروه صرفا برای نشان دادن فرصت های خوب معاملاتی است و سود یا ضرر ناشی از معامله با تحلیل ها کاملا بر عهده خودم می باشد. 8 در بهترین بروکرهای مورد تایید کلینیک سرمایه ثبت نام کنید. بروکر آمارکتس جزوه بهترین برورکرهای فارکس برای ایرانی ها… بازار فارکس یک بازار پر فراز و نشیب در دنیای امروزه است، که نیاز به تجربیات و اطلاعات فراوان دارد.

نکاتی برای تبدیل شدن به یک معامله‌گر موفق پارت اول

معمولا اگر دارایی ها هم ارز باشند (مانند توکن های لایه یک (مثل اتریوم)، توکن های دیفای و توکن های متاورس)، همبستگی آنها نسبتا بالا است. معاملات ارز رمزنگاری معمولا با ریسک های بالا و سودهای احتمالی بالا همراه هستند. با این حال، برخی استراتژی های معاملاتی با ریسک پایین تری نیز وجود دارند که معامله گران می توانند از hoseinifinance.com آنها استفاده کنند. به عبارت دیگر موجودی ما در حسابهای فارکس یک سبد ارزی میباشد.

جفت‌ ارزهای اگزاتیک Exotic

این گروه صرفا برای تحلیل های آموزشی و معرفی فرصت های معاملاتی ایجاد شده است و هیچ گونه مسولیتی در سود یا زیان شما ندارد. در بخش اول ارز اصلی و پایه قرار دارد و در بخش دوم ارز ثانویه قرار می گیرد. با این ساختار ارز اول در مقایسه و قرار گیری در مقابل ارز دوم است.