دسته‌ها
اخبار

جدید در فروشگاه ها از DST – مجسمه های نیم تنه و مجسمه های جدید از جنگ ستارگان و بروس لی – The Toyark


z DST منتشر شد 4.13.23

ورود به قفسه های فروشگاه در این هفته از الماس انتخاب ،اب بازی و غول مهربان سه مجموعه جدید جنگ ستارگان و یک آیتم جدید بروس لی هستند. این اقلام را می‌تو،د در فروشگاه‌های کمیک محلی، و از ا،ر ،ده‌فروشان کل،یونی آنلاین پیدا کنید. جزئیات و ع، های زیر را بررسی کنید.

Bruce Lee Gallery Air PVC Diorama
انتشار Diamond Select Toys! بروس لی فقط استاد هنرهای رزمی نبود، او استاد چهار ،صر بود! چهارمین مجموعه پرتره‌های اصلی ما از نماد هنرهای رزمی، «هوا» نشان می‌دهد که بروس یک ضربه پرنده را بر روی ستونی از باد اجرا می‌کند. با ارتفاع تقریبی 10 اینچ، این قطعه هنری مجسمه‌سازی شده دیجیتالی دارای کاربردهای دقیق رنگ است و از PVC با کیفیت بالا ساخته شده است. در جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی شده است. طراحی شده توسط Nelson X. Asencio، مجسمه سازی توسط Rocco Tartamella! (مورد #AUG222395، SRP: 59.99 دلار)

جنگ ستارگان: آهسوکا تانو 1/6 در مقیاس کوتاه ماندالوریایی
انتشار Gentle Giant Ltd.! لحظه ای که منتظرش بودید فرا رسید! Gentle Giant Ltd. آماده ارائه مینی نیم تنه خود از Ahsoka Tano است، همانطور که در فصل دوم The Mandalorian دیده می شود. این مینی نیم تنه تقریباً 7 اینچی که او را با شمشیرهای نوری دوقلویش به صورت ضربدری و آماده به تصویر می کشد، دارای کاربردهای دقیق مجسمه سازی و رنگ است و همراه با گواهی اصالت شماره گذاری شده در یک جعبه تمام رنگی بسته بندی شده است. محدود به 3000 قطعه طراحی شده توسط Silva Bros.، مجسمه سازی شده توسط صنعتگران در Gentle Giant Ltd.! (مورد #OCT212181، SRP: 120.00 دلار)

«جنگ ستارگان: لوک ماندالوریایی» با مجموعه برتر گروگو در مقیاس ۱/۷ مجسمه
انتشار Gentle Giant Ltd.! این یک جلسه جدی است! لوک اسکای واکر گروگو را در کشتی موف گیدئون در صحنه ای مستقیماً از پایان فصل دوم ماندالوریان نگه می دارد! این مجسمه نمادین با ارتفاع تقریبی 10 اینچ دارای کاربردهای دقیق مجسمه سازی و رنگ است و تنها به 3000 قطعه محدود شده است. این بسته بندی در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت با شماره دستی عرضه می شود. (مورد #FEB222120، SRP: 199.00 دلار)

Star Wars The Mandalorian Grogu on Seeing Stone Milestones ½ Scale Statue
انتشار Gentle Giant Ltd.! چشم درونت را باز کن! گروگو با نام مستعار «کودک» بر فراز یک سنگ جدی می نشیند و ذهن خود را در جستجوی صدایی دوستانه به کیهان می رساند. این مجسمه در مقیاس 1/6 با ارتفاع تقریبی 8 اینچ، دارای مجسمه‌های واقعی و جزئیات نقاشی شده با دست است و شامل سرهای قابل تعویض با چشم‌های باز و بسته است. به علاوه، نوشته روی سنگ بینایی روشن می شود! این بسته بندی در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت با شماره دستی عرضه می شود. محدود به 1000 قطعه! (مورد #MAR222295، SRP: 250.00 دلار)

شرکت هاDiamond Select ToysGentle Giant
شخصیت هاLuke SkywalkerBruce LeeAhsoka TanoGrogu
مقیاس1/61/71/2

بحث و گفتگو


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/13/new-in-stores-from-dst-new-busts-and-statues-from-star-wars-and-bruce-lee-499216