دسته‌ها
اخبار

جدید در فروشگاه‌های DST – Star Wars و X-Men Busts – The Toyark


این هفته شاهد پنج رکود جدید از فروشگاه‌ها هستیم الماس انتخاب ،اب بازی و غول مهربان. چهار تا از فیلم‌های نیم تنه جدید با تم جنگ ستارگان ساخته شده‌اند، در حالی که پنجمین فیلم مجسمه‌ای از سری ،میشن‌های مارول است. می‌تو،د این مجموعه‌ها را در فروشگاه‌های کمیک محلی یا از طریق ا،ر ،ده‌فروشان کل،یونی آنلاین پیدا کنید. جزئیات زیر و چند ع، بعد از پرش را بررسی کنید.

،میشن مارول X-Men Storm 1/7 Scale Mini-Bust
انتشار Diamond Select Toys! سوگند به الهه! سری فیلم های موفق X-Men: The Animated Series از مینی باس ها با طوفان بسیار درخواستی ادامه دارد! جهش یافته دستکاری کننده آب و هوا کت و شلوار سفید علامت تجاری خود را می پوشد و توپی از رعد و برق را در این مقیاس 1/7، تقریباً 6 اینچی مینی نیم تنه در دست دارد. تنها به 3000 قطعه محدود شده است، دارای مجسمه سازی دقیق و کاربردهای رنگ آمیزی کارتونی است و در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت شماره گذاری شده بسته بندی شده است. طراحی شده توسط بری برادفیلد، مجسمه سازی توسط پل هاردینگ! (مورد #NOV212077، SRP: 89.99 دلار)

مینی نیم تنه متحرک در مقیاس 1/7 جنگ ستارگان The Clone Wars Cad Bane
انتشار Gentle Giant Ltd.! ،چران دنیای جنگ ستارگان برای کلوزآپ خود آماده است! این مینی نیم تنه رزینی در مقیاس 1/6 برداشتی واقع گرایانه از شخصیت جنگ های کلون دارد و او را در حالی که از زیر لبه کلاهش بیرون می بیند، هر دو تپانچه اش را به دست می گیرد. این نیم تنه 6 اینچی در یک جعبه تمام رنگی بسته بندی شده است و به نسخه 3000 محدود می شود. با یک گواهی اصالت شماره گذاری شده بسته بندی شده است. (مورد #APR222241، SRP: 120.00 دلار)

Star Wars A New Hope Tusken Raider Legends در 3D ½ Scale Bust
انتشار Gentle Giant Ltd.! آنها در Tatooine افسانه هستند، و در حال حاضر Tusken Raider افسانه بعدی در 3D است! این نیم تنه تقریباً 10 اینچی نیم‌مقیاس، یکی از افراد شنی را در لباس سنتی خود، با تفنگی که به پشتش آویزان شده است، در بالای پایه‌ای که به شکل چوب گادرفی ساخته شده است، نشان می‌دهد. محدود به 1000 قطعه، هر نیم تنه با جزئیات بسیار با دست نقاشی شده است و در یک جعبه رنگی کامل با گواهی اصالت با شماره دستی بسته بندی شده است. (مورد #MAR222294، SRP: 200.00 دلار)

مینی نیم تنه در مقیاس 1/6 جنگ ستارگان Rogue One C،ian Andor
انتشار Gentle Giant Ltd.! ماموریت انجام شد! کاپیتان کاسیان آندور، ستاره مجموعه تلویزیونی دیزنی + آندور، به ارائه طرح‌های ستاره مرگ به شورش کمک کرد، و اکنون Gentle Giant Ltd. او را به ،وان یک مینی مجسمه کاملاً جدید تحویل می‌دهد! این نیم تنه در مقیاس 1/6 بر اساس ظاهر او در Star Wars: Rogue One و قد حدوداً 6 اینچ، دارای کاربردهای دقیق مجسمه سازی و رنگ است و در بالای یک پایه قرار دارد. تنها به 2000 قطعه محدود شده است و در جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت شماره گذاری شده بسته بندی می شود. (مورد #JUN222434، SRP: 120.00 دلار)

مینی نیم تنه در مقیاس 1/6 جنگ ستارگان
انتشار Gentle Giant Ltd.! مستقیماً از Tatooine، مجری اصلی Daimyo Boba Fett اکنون یک مینی نیم تنه کاملاً جدید 7 اینچی است! این Fennec در مقیاس 1/6 با در دست گرفتن تفنگ تک تیرانداز قدرتمند خود، دارای دو سر قابل تعویض است، بنابراین شما می تو،د کلاه ایمنی و بدون کلاه او را به نمایش بگذارید، تنها به 3000 قطعه محدود شده است، آن را با یک گواهی اصالت شماره گذاری شده در یک جعبه تمام رنگی بسته بندی شده است. (مورد #MAY222197، SRP: 120.00 دلار)


منبع: https://news.toyark.com/2022/12/29/new-in-stores-by-dst-star-wars-and-x-men-busts-490871