دسته‌ها
اخبار

تندیس‌های Gentle Giant Web Exclusive Star Wars ROTJ Ewok – The Toyark


مجسمه ستاره‌ای او، rotj

جشن عشق از اوک ها با مجسمه ولنتاین امسال! یوب یوب! زمان جشن گرفتن با نابودی دومین ستاره مرگ و فرار نیروهای امپراتوری در ماه جنگلی اندور، زمان آن فرا رسیده است که کواک مهم،، شامل تک نوازی درام با کلاه های Stormtrooper!

انتشار Gentle Giant LTD! یوب یوب! زمان جشن گرفتن با نابودی دومین ستاره مرگ، و فرار نیروهای امپراتوری در ماه جنگل اندور، زمان برگزاری یک مهم، Ewok فرا رسیده است که شامل تک نوازی درام بر روی کلاه های Stormtrooper است! Breethupp، درامر Ewok، در حالی که آماده می شود ضربات خود را روی سه کلاه ایمنی بزند، در صحنه ای مستقیماً از جنگ ستارگان: بازگشت جدی، چوب های طبل خود را بالا می برد. این مجسمه در مقیاس 1/6 با ارتفاع تقریبی 9 اینچ، دارای کاربردهای دقیق مجسمه سازی و رنگ است و تنها به 500 قطعه محدود شده است. این بسته بندی در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت شماره گذاری شده است.

Star Wars: Return of the Jedi™ – Ewok™ D،mer Milestones Statue – اختصاصی وب

انتشار Gentle Giant Ltd.! درود بر رئیس! رهبر Ewoks، Chief Chirpa، جدیدترین مجسمه در مقیاس 1/6 در مجموعه Milestones Gentle Giant Ltd. است! چیرپا با پررنگ ، کارکنان تشریفاتی خود و همراهی ایگوانای حیوان خانگی خود، حمله به امپراتوری را در این مجسمه رزینی تقریباً 7 اینچی رهبری می کند. تنها به 1000 قطعه محدود شده است و در یک جعبه تمام رنگی با گواهی اصالت با شماره دستی بسته بندی می شود.

Star Wars: Return of the Jedi™ – Chief Chirpa™ Milestones Statue – اختصاصی وب

شرکت هاغول مهربان
شخصیت هارئیس ChirpaBreethupp


منبع: https://www.toyark.com/2023/02/14/gentle-giant-web-exclusive-star-wars-rotj-ewok-statues-493613