دسته‌ها
اخبار

بهترین انواع اسباب بازی دخترانه برای دختران 6 ساله بیبی کالا

به همین دلیل می‌توان از اسباب بازی های پازلی پیچیده برای آن‌ها استفاده کرد. همچنین می‌توان از مهارت‌های آن‌ها برای ساخت اسباب بازی هایی به شکل ربات استفاده کرد. در سنین 9 تا 12 سال پسربچه‌ها دوست دارند که توانایی‌های خود را ثابت کرده و به‌عنوان یک شخصیت مستقل خود را نشان بدهند. همچنین استفاده از اسباب بازی های شارژی و مکانیکی در این سن برای پسربچه‌ها بسیار مفید خواهد بود.

  • این وسایل بازی همچنین قدرت هماهنگ‌سازی چشم و دست را در کودک شما تقویت می‌کنند و جز اسباب بازی های پسرانه و دخترانه است.
  • در فروشگاه اینترنتی ماتیلوس، انواع اسباب بازی‌های هوشمند مناسب دختران نظیر عروسک‌ها و ربات‌های سخنگو، ست فیگور، مینیون کنترلی و پرنده سخنگو عرضه شده است.
  • کافی است روی سه چرخه کودک بشینینید و فرمان رو به سمت چپ و راست حرکت بدهید تا شاهد حرکت اون به سمت جلو باشید.
  • این بازی فکری هیجان انگیز حس کنجکاوی کودکان را تحریک، و آن‌ها را به استفاده از فکر و ذهن خود برای دستیابی به هدفی که به دنبال آن هستند، ترغیب می‌کند.
  • حرکت به جلو و عقب در زاویه های هوشمندانه از طریق توپ مرکزی، چهار میله و یک حلقه سیلیکون منحصر به فرد، کودک شما را به شدت سرگرم می کند.

این بازی فکری که می‌توان آن را بهترین بازی فکری برای کودک ۲ ساله در نظر گرفت، ساعت‌ها ذهن کودکان را به خود مشغول می‌کند و می‌تواند قوه تخیل آن‌ها را تقویت کند. کودکان با این بازی ساختنی یاد می‌گیرند چگونه از هوش هندسی خود استفاده کنند و از انگشتان کوچک‌شان برای قرار دادن آجرهای بازی آگور کمک بگیرند. برای ساخت این اسباب‌بازی از مواد درجه استفاده شده و ابعاد آن به اندازه‌ای است که امکان بلعیدن آن توسط کودک وجود ندارد و از این نظر کاملا ایمن است. انواع اسباب بازی های ساخت و ساز، آجرهای خانه سازی (لگو) بهترین وسیله برای تقویت مهارت های رشد و پرورش کودکان هستند. دسته بندی انواع اسباب بازی دخترانه براساس کارکرد می تواند به موارد تقویت ذهن، هوش، حافظه و افزایش خلاقیت، سرگرم شدن بچه ها، تقویت مهارت های حرکتی و ارتباطی و در نهایت بالابردن قدرت تمرکز دختربچه می شود. اسباب بازیها بر یادگیری کودکان و آینده آنها موثر است؛ بنابراین باید دقتهای لازم را در این مورد داشته باشید.

پیشبند آستین دار ضد آب آدمک طرح پدر و پسر

حتی نمونه‌هایی از ماشین اسباب بازی وجود دارند که کودک می‌تواند سوار آن شده و رانندگی کند. ماشین‌های کلکسیونی مانند کامیون یا اتوبوس یا انواع ماشین‌های سبک به فرزند شما کمک می‌کنند تا با انواع ماشین‌ها آشنا شود. درنتیجه می‌تواند در دنیای واقعی نیز شباهت میان ماشین‌های اسباب بازی و واقعی را تشخیص داده و درک شناختی خود را بالا ببرد. زمانی که می‌خواهید برای فرزند پسر خود اسباب بازی تهیه کنید، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما قرار می‌گیرند. هریک از این اسباب بازی ها بسته به روحیات پسربچه‌ها ویژگی‌های مختلفی دارند و با اهداف مختلفی ساخته شده‌اند. در ادامه به برخی از رایج‌ترین انواع اسباب بازی های پسرانه اشاره می‌کنیم.

چاپلا – خرید اسباب بازی

به‌علاوه اسباب بازی هایی که به‌صورت ابزار ساخته شده‌اند، می‌توانند به پسربچه‌هایی در این سن کمک کنند تا برخی از کارهای فنی را از پدر خود تقلید نمایند. بنابراین در چنین سنی نیز می‌توانید از اسباب بازهای موزیکال برای تقویت حواس کودک خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید اسباب بازی هایی با رنگ‌های متنوع را برای کودک خریداری کنید. کودکان در این سن می‌توانند بنشینند، بغلتند، روی شکم خود بخزند و یا با استفاده از ابزارهای اطراف خود، تمرین ایستادن کنند. واکنش کودکان به محیط اطراف و رشد حرکتی آن‌ها، باعث می‌شود که اسباب بازی های علت و معلولی برای آن‌ها مناسب باشند. بنابراین اسباب بازی های خواب که در بالای تخت آویزان می‌شوند، بهترین گزینه هستند.

اسباب بازی دخترانه

شادی های کوچکی که می شود به آنها هدیه کرد در بعضی موارد آنها را در لذتی وصف ناپذیر غرق می سازد! اگر شما هم به دنبال یک انتخاب مناسب و همه جانبه برای آقا پسر کوچک خانه هستید، اندکی صبر کنید! در ادامه به معرفی اسباب بازی های محبوب برای آقا پسرها خواهیم پرداخت. آیا کودک شما پر تحرک است؟ یکی از نکات مهم در خرید اسباب بازی کودکان یک ساله در نظر گرفتن متحرک بودن اسباب بازی می باشد. حیوانات چرخ دار، صندلی های متحرک و دوچرخه هایی که قابل هدایت و کنترل توسط والدین باشند، بهترین وسیله برای کودک شما هستند.