دسته‌ها
اخبار

بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید+معرفی اسباب بازي گام اول خرید نقد و بررسی کالا

هنگامی که کودکان به دوره ی یک سالگی وارد می شوند؛ حرکت و فعالیت آن ها افزایش می یابد و بازی آن ها با دوره ی ساده نوزادی تغییر می کند. این دوره زمانی برای بازی با اسباب بازی های آموزشی است، که به کودک کمک می کنند، یادگیری و توانایی صحبت کردن را تقویت کنند و راه رفتن آن ها را سرعت بخشند. نکته ی قابل توجه اینجاست که ممکن است، همه بچه ها هنگام رسیدن به یک سالگی، به رشد مشترکی نرسیده باشند. اسباب بازی های کودکانه بر نقاط خاصی تمرکز دارند، که کودکان در این سن به آن نیاز پیدا می کنند. ، به شما خواهیم گفت که انواع اسباب بازی پسرانه وجود دارد که آنها را ساعت‌ها درگیر بازی می‌کند، خلاقیت آنها جرقه می‌زند و بر مهارت‌های فیزیکی، اجتماعی و ذهنی آنها می‌افزاید.

  • هنگام انتخاب اسباب بازی، باید مطمئن شوید که بادوام، مونتاژ و استفاده آسان و به اندازه کافی همه کاره است و کودک می تواند ماه ها یا حتی سال ها با آن بازی کند.
  • از جذاب ترین وسایل بازی که برای دختران میتوانید بخرید اسباب بازی لوازم خانگی است.
  • کودکان با استفاده از این اسباب بازی، ساعت‌ها سرگرم می‌شوند و لذت رانندگی و بازی با توپ را همزمان تجربه می‌کنند.
  • بسیاری از تبلت‌ هایی که برای کودکان طراحی شده‌ اند، به خوبی ساخته نشده‌ اند.

بازی آگور شامل ۷۵ قطعه رنگی است که شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی دارد. طراحان این بازی در دفترچه راهنمای آن، یکسری تصاویر از سازه‌های متنوع قرار داده‌اند که والدین می‌توانند با کمک این تصاویر، فرزند خود را راهنمایی کنند تا آن‌ها را بسازد و مهارت‌های خود را پرورش دهد. بچه‌ها در حین قرار دادن آجرهای آگور روی هم و ساخت اجسام مختلف، اعتماد به نفس خود را افزایش می‌دهند و با رنگ‌ها، شکل‌ها و اندازه‌ها گوناگون آشنا می‌شوند.

یک مجموعه‌ی کامل از انواع اسباب بازی فکری و آموزشی در یک جعبه‌ی جذاب و دوست داشتنی با ابعاد کوچک برای سنین بین 1 تا 2 سال را قرار داده‌ایم. این اسباب بازی فکری و آموزشی به دلیل دارا بودن عروسک های جغجغه‌ای ، جغجغه‌های رنگی و هم چنین به دلیل دارا بودن یک عدد جغجغه در آن به عنوان هدیه‌ای ارزشمند به شمار می رود. اسباب بازی فکری و آموزشی “پیکسیز” از انواع اسباب بازی‌های موجود در این بخش است.

بازی ساختنی ریسینگ ست

شما میتوانید با خیال راحت در سایت بگردید و اسباب بازی که متناسب با بودجه شما میباشد را برای فرزند خود انتخاب کنید. از سوی دیگر چیدن قطعات مختلف پازل در کنار هم و چالش برای یافتن قطعه مناسب برای محل مورد نظر مهارت های شناختی کودکان و نوجوانان را بیشتر می کند و به آن ها کمک می کند تا در آینده بهتر بتوانند مهارت های حل مسأله را فرا بگیرند. حالا نوبت آن است که با بهترین اسباب بازی های دخترانه و پسرانه 2021 دنیا آشنا شوید اما توجه داشته باشید که کودکتان را معیار قرار دهید. ممکن است یک اسباب بازی که برای بسیاری از کودکان جذاب است، برای کودک شما جذابیتی نداشته باشد.

ست باربی زن و مرد رقاص دفالوسی Dancing Team Doll Defa Lucy -اسباب بازی

خمیرهای بازی یکی از بهترین اسباب بازی‌ها برای کودکان مخصوصا در سنین ۵ تا ۷ سالگی است. این اسباب بازی به خاطر انعطافی که دارد، می‌تواند به شکل‌های مختلف در بیاید و بچه‌ها حسابی تخیلشان را برای ساختن اشیا و اشکال جدید به کار می‌بندند. در ضمن بازی با خمیر، به ورزیده شدن ماهیچه‌های دست کودکان کمک می‌کند. سرگرم کردن کودک یک ساله کار دشواری است؛ اما این قطعات چوبی رنگی رنگی، برای مدتی آن ها را سرگرم خواهد کرد. این اسباب بازی به کودکان در یادگیری شمارش، رنگ ها و مفاهیم کوتاه، بلند، زیاد، کم، بزرگ و کوچک کمک خواهند کرد.

حتی ممکن است برخی از دختران از قسمت اسباب بازی پسرانه، اسباب بازی‌ها را ترجیح دهند، بنابراین قبل از تصمیم نهایی خرید اسباب بازی، به آنچه واقعاً کودک کوچک از آن لذت می‌برد فکر کنید. اسکوتر و اسباب بازی‌های سواری در دسته اسباب بازی برای دختران تم‌ها و طرح‌های رنگی دخترانه دارند که آنها را از بخش اسباب بازی برای پسرانه جدا می‌کند. اسباب بازی‌های سواری در بخش «اسباب بازی برای دختران» شامل سه چرخه، اسکوتر، پلازماکار و هر چیز دیگری با چرخ کار می‌کند است. تمایل و اشتیاق کودک در خرید اسباب بازی از دیگر مواردی است که باید به دقت مورد توجه و بررسی قرار گیرد.

اما موفقیت در این کسب و کار، همان قدر که به سخت کوشی و تلاش احتیاج دارد… حواس جمع، حساب و کتاب و کمی هم شانس می خواهد. زمین ها را گسترش دهید و بهترین معاملات را با کشاورزهای دیگر انجام دهید تا بتوانید بهترین کشاورز «جالیز» باشید. پی‌شوم بر اساس بازی Cards Against Humanity توسط آقای امیر سلامتی و انتشارات هوپا طراحی شده است. Cards Against Humanity نیز در سال 2009 و تامین بودجه توسط وب سایت Kickstarter تولید شده است.جالیز… یعنی شما وقتی تاس 6 بیاورید و بتوانید مهره خود را وارد بازی کنید، مهره خود را روی این نقطه شروع قرار می‌دهید.

بازی های کودک یک ساله و به طور کلی بازی کردن کودک در این سن موجب می شود که کودک تحرک بیشتری داشته باشد و اشیا را جا به جا کند. در مورد بهترین اسباب بازی در این سن باید اسباب بازیی را انتخاب کرد که کودک بتواند با انداختن آن و یا هل دادن اسباب بازی تحرک بیشتری داشته باشد. بازی کردن کودک و استفاده از اسباب بازی کودک یک ساله می تواند علاوه بر افزایش تحرک کودک موجب شود تا کودک بتواند کارهای دستی و حرکتی بیشتری انجام دهد و این مهارت را در خود تقویت کند. کودکان در یک سالگی تحرک بیشتری نسبت به چند ماهگی دارند و اگر توانایی راه رفتن هم نداشته باشند بر روی قسمت تحتانی بدن خود حرکت می کنند همچنین کودک یک ساله ممکن است به تنهایی بایستد و یا بنشیند. کودک یک ساله برای گرفتن اشیا از هر دو دست خود استفاده می کند و نمی توان در این دوره با اطمینان مشخص کرد که کودک چپ دست است یا راست دست. اسباب ‌بازی‌ پسرانه به احتمال زیاد رقابتی، تهاجمی و تشویق به ریسک‌ پذیری در طول بازی هستند.