دسته‌ها
اخبار

بسته وحشی از Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

بررسی و ع،‌ها توسط Prehistory Resurrection، ویرایش شده توسط Suspsy

ماتل ،اب‌بازی‌های آبی بیشتری (و همچنین ،اب‌بازی‌های دیگر) ساخته است Velociraptors) از آن که می تو،د چوب را در آن تکان دهید. امروز، ما نگاهی خواهیم داشت به یکی از چندین تجسم رپتور محبوب: نسخه Jur،ic World Dominion وحشیانه Pack. آبی چهارمین و آ،ین شکل است که بخشی از موج اول خط FP را تشکیل می دهد که مورد بررسی قرار می گیرد. سه چهره دیگر هستند Dsungaripterus، میراگایا، و موروس. مانند آن موارد، Blue در یک بسته باز عرضه می شود. مزیت این کار این است که قبل از ،ید می تو،د بررسی کنید که آیا رنگ اشتباهی روی شکل وجود دارد یا خیر. بسته بندی همان آثار هنری الهام گرفته از Dominion، لوگو در سمت چپ پایین و تصاویری را دارد که نحوه اسکن کد DNA را نشان می دهد.

زم، که دم تا بالاترین نقطه بلند شود، آبی حدوداً کمی بیش از 17 سانتی متر طول و 11 سانتی متر ارتفاع دارد. بدنه یک مجسمه کاملاً جدید در مقایسه با تمام نسخه های قبلی Blue و همچنین سایر رپتورهای قبلی است. با این حال، به نظر من سر مانند سر رپتورهای قبلی است. با این حال، برآمدگی های ابرو در این یکی کمی بلندتر به نظر می رسند. همین فیگور نیز در مجموعه ای با آتروسیراپتور “قرمز،” به جز بدون خطوط سفید در اطراف نوارهای آبی که در امتداد دو طرف بدن قرار دارند و نوار آبی در دم ادامه دارد، در مجموعه “Capture ‘N Crush Truck”. با طرح رنگ نارنجی و قهوه ای و در مجموعه Legacy JP Kitchen Encounter Pack با طرح رنگ قهوه ای.

از نظر یا مفصل، فک پایین لولایی است، گردن می چرخد، دست ها و پاها را می توان به جلو و عقب حرکت داد و دم را می توان چرخاند. دم کاملاً ،تیکی و انعطاف پذیر است، که نشان می دهد در مقایسه با بدنه از مواد متفاوتی ساخته شده است. منحنی زیبا و ظریفی دارد که ظاهر براق و ظریف حیوان را در فیلم تکرار می کند. این باعث می‌شود که بازی با این چهره واقعاً سرگرم کننده باشد. اسلات کد DNA دقیقاً روی ، قرار دارد، که باید آن را بیرون بکشید و اسکن کنید تا با اپلیکیشن حقایق دنیای ژوراسیک که برای دانلود از اپ استور و گوگل پلی در دسترس است، به فیگورهای Mattel خود زنده شوید.

طبق معمول فیگورهای جی دبلیو ماتل، این یکی نسبت‌های کارتونی دارد، که با شاید بزرگ‌ترین بازی حیوان خانگی من شروع می‌شود: پاهای بزرگ (اما باید اعتراف کنم که حداقل برای من، آنها به اندازه سایر چهره‌ها آزاردهنده نیستند). علاوه بر این، ناحیه لگن بسیار وسیع است تا فضای اسلات کد DNA را در خود جای دهد. در نتیجه بدن بدنی تقریبا گلابی شکل دارد. و در آ،، دم به طرز عجیبی کوتاه و نازک است و تقریباً شبیه دم موش است. با دم بلندتر قطعا بهتر به نظر می رسد.

البته، از آنجایی که این رقم بر اساس موجودی از یک فیلم فرهنگ پاپ است، من آن را بر اساس دقت علمی قضاوت نمی‌کنم، بلکه بیشتر بر اساس میزان دقت صفحه نمایش این رقم است. جزئیات کار من، است. ناحیه پوزه و پلک ها حجاری شده است، چین های بالای سر، چین و چروک روی گلو و تمام بدن و دم، بافت هایی مانند اسکیت های پرنده مانند روی دست ها و پاها و مشخص شدن عضلات روی بازوها وجود دارد. ، پاها و دم. همانطور که به کار رنگ آمیزی می رویم، همینطور است تقریبا صفحه نمایش دقیق رنگ پایه برای کل بدن خا،تری و چشم ها زرد با مردمک های شکاف سیاه است. در داخل دهان، لثه ها و زبان صورتی (سقف بدون رنگ باقی مانده است) با دندان های سفید است. پنجه های دست و پا همگی به دلایلی بدون رنگ رها می شوند.

در سمت چپ شکل، نوار آبی روی گردن درست بعد از سر شروع می شود. در سمت راست، نوار آبی دور چشم شروع به دویدن می کند که درست است. و جالب است که طرح سفید اطراف نوار آبی در دو طرف بدنه نیز رنگ آمیزی شده است که درست نیز هست. اما یک ناامیدی بزرگ این است که خطوط آبی در دو طرف بدن به طور ناگه، درست بالای پاها متوقف می شود، زم، که در فیلم، نوارهای آبی روی دم نیز ادامه می یابد. در تصاویر نمونه اولیه، نوارهای آبی روی دم ادامه یافتند، اما در مورد محصول نهایی اینطور نیست، و نمی توانم تاکید کنم که چقدر ناامید کننده است. در نهایت، ،مت زیرین بدنه زرد روشن است، اما استفاده از رنگ ناگه، است. از ناحیه قفسه سینه شروع می شود و به جای تمام ،مت زیرین بدن در ناحیه کشاله ران متوقف می شود. من تعجب می کنم که کنترل کیفیت Mattel چیست، اما صادقانه بگویم، این برای آنها تعجب آور نیست. برخی از فیگورها تعداد ارقام اشتباهی روی دست دارند، برخی از آنها پنجه‌هایشان بدون رنگ رها شده است، و بزرگ‌ترین دلقک‌های من پای دلقک و نسبت‌های کارتونی است. به همین دلیل است که من خیلی به پیشنهادات ماتل علاقه ندارم. اما، البته، می‌دانم که اینها ،اب‌بازی‌های کودکانه هستند و نه کل،یون‌های سطح بالا.

در مجموع، Blue یک پیشنهاد بسیار من، از Mattel برای من است. من این مجسمه‌سازی بدن جدید را بیشتر از نسخه‌های قبلی دوست دارم به جز پنجه‌های بدون رنگ و پاهای بزرگ، نوارهای آبی که ناگهان بالای پاها متوقف می‌شوند و دم کوتاه موش‌مانند. همانطور که قبلاً گفتم، این یک ،اب بازی است و یک کل،یون سطح بالا نیست، بنابراین کامل نیست. و این ماتل است. اگر شما یا کوچولوی شما علاقه مند به فرنچایز دنیای ژوراسیک هستید و به دنبال یک شکل تقریباً دقیق از آبی هستید، پس من این یکی را توصیه می کنم. باید در سایت های آنلاین مانند آمازون یا هر جا که ارقام Mattel JW فروخته می شود.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.


منبع: https://dinotoyblog.com/velociraptor-blue-jur،ic-world-ferocious-pack-by-mattel/