دسته‌ها
اخبار

اکنون در فروشگاه‌ها از DST – New GI Joe، Marvel، Cobra Kai Collectibles – The Toyark


چند مجموعه جدید در این هفته توسط الماس انتخاب ،اب بازی. دو آیتم جدید GI Joe، دو مجسمه مارول و یک سری جدید از Co، Kai D0Formz وجود دارد. این ها در فروشگاه های کمیک محلی و همچنین ا،ر ،ده فروشان کل،یونی آنلاین موجود هستند. جزئیات زیر و چند تصویر بعد از پرش را بررسی کنید.

مجسمه های پی وی سی کبرا کای دی فرمز
انتشار Diamond Select Toys! اول بزن! محکم بزن! بدون رحم! ستاره های کبرا کای در جدیدترین مجموعه D-Formz فوق العاده زیبا شدند! ج،، د،ل، کریس، سامانتا و هاوک هر کدام تقریباً 3 اینچ قد روی یک دیسک صاف ایستاده اند و ژست های خیره کننده مستقیماً در برنامه تلویزیونی! هر فیگور دارای جعبه کور با 12 جعبه در یک نمایشگر پیشخوان است. طراحی شده توسط Barry Bradfield، مجسمه سازی توسط Juan Pitluk! (مورد #MAY222198، SRP: 8.99 دلار/ea.)

GI Joe Gallery Baroness PVC Diorama
انتشار Diamond Select Toys! کبرا جواب می دهد! در جدیدترین گا،ی GI Joe Diorama، بارونس دلاور دسترو از روی دیواری در حال فروریختن می‌پرد در حالی که سلاح‌هایش را به سمت دشمن نادیده شلیک می‌کند. این مجسمه از جنس پی وی سی با کیفیت بالا ساخته شده است و ارتفاع آن تقریباً 9 اینچ است. در جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی شده است. طراحی شده توسط Uriel Caton، مجسمه سازی توسط Sam Greenwell! (مورد #JUN222427، SRP: 59.99 دلار)

مجموعه جعبه کارتنی سری 2 جی آی جو Minimates
انتشار Diamond Select Toys! نیروهای کبرا جواب می دهند! این ست جعبه نگهدارنده پا جدید دارای چهار کارتن دار GI Joe: A Real American Hero Minimates است، و همه آنها عامل کبرا هستند! Co، Commander، Storm Shadow، Destro و The Baroness هر کدام بر روی یک کارت تاول به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل عرضه می شوند و هر Minimate 2 اینچی دارای چندین نقطه اتصال و قطعات کاملاً قابل تعویض است. چهار فیگور کارتی در یک جعبه ذخیره سازی به سبک پاپوش عرضه می شوند. طراحی شده توسط بری بردفیلد! (مورد #JUL222489، SRP: 39.99 دلار)

مارول گا،ی الکترا در نقش Daredevil PVC Diorama
انتشار Diamond Select Toys! یک محافظ جدید از آشپزخانه جهنم وجود دارد، و آن مت مورداک نیست! معشوقه سابق مت، الکترا، ماسک قرمز را به ،وان دردویل کاملاً جدید، همانطور که در کمیک های اخیر مارول دیده می شود، بر تن می کند. ساخته شده از PVC با کیفیت بالا، قد او تقریباً 10 اینچ است و دارای کاربردهای دقیق مجسمه سازی و رنگ است. این مجسمه در جعبه پنجره تمام رنگی بسته بندی شده است. مجسمه سازی شده توسط ،رتون! (مورد #JUL222483، SRP: 59.99 دلار)

گا،ی Marvel Immortal Hulk PVC Diorama
انتشار Diamond Select Toys! او را نمی توان متوقف کرد! The Immortal Hulk اکنون جدیدترین گا،ی Diorama از Diamond Select Toys است! این دایورامای پی وی سی تقریباً 11.5 اینچی که قهرمان وحشتناکی قدرتمند را با شارژ کامل به تصویر می‌کشد، بر اساس جدیدترین آثار کمیک او، در یک جعبه پنجره تمام رنگی بسته‌بندی شده است. طراحی شده توسط سزار، مجسمه سازی توسط Alterton! (مورد #APR222234، SRP: 125.00 دلار)


منبع: https://news.toyark.com/2023/01/26/in-stores-now-from-dst-new-gi-joe-marvel-co،-kai-collectibles-492094