دسته‌ها
اخبار

اسباب بازی دخترانه-اسباب بازی-اسباب بازی نامکو

پی‌شوم بر اساس بازی Cards Against Humanity توسط آقای امیر سلامتی و انتشارات هوپا طراحی شده است. Cards Against Humanity نیز در سال 2009 و تامین بودجه توسط وب سایت Kickstarter تولید شده است.جالیز… برای این بازی نیاز به صفحه منچ، مُهره‌های رنگی و یک عدد تاس است؛ اما اگر به صفحه منچ دسترسی ندارید، می‌توانید خودتان با یک مقوا صفحه آن را درست کرده و از حبوبات یا هر چیز مُهره‌مانندی به عنوان مُهره‌های بازی استفاده کنید. خیلی از دختر ها از همان کودکی علاقه مند به این هستند که دیگران را معاینه کنند و قرص و شربت به خورد پدر و مادرشان میدهند. این عروسک‌ها تعاملی هستند که بصورت هوشمند کار می‌کنند و این برای کودکان بسیار جالب و جذاب می‌باشد.

  • توجه کنید که اندازه عروسک و جنس آن باید با توجه به سن کودک شما انتخاب شود تا برای سلامت او مشکلی ایجاد نکند.
  • • کتاب ها، مجلات و سایر مطالب خواندنی را در جایی نگه دارید که بچه ها بتوانند بدون کمک به آن ها دسترسی پیدا کنند.
  • به طور مثال زمانی یک دختر نقش مامان را بازی می کند، دارد نقش جنسیتی اش را تمرین می کند و برای این کار از کارها و نمادهای مادرانه استفاده می کند و همین طور این قضیه در مورد پسرها نیز صدق می کند.
  • در این سن کودک هنوز درک درستی از عروسک‌های پولیشی یا پلاستیکی ندارد.
  • کیفیت به کار رفته در این اسباب بازی بسیار بالا بوده و توانسته رضایت 95 درصد خریداران را جلب بکند.

زمانی که به همراه دختر خود وارد مغازه اسباب بازی ‌فروشی می‌شوید، ممکن است کاملا گیج شوید. تنوع بالای اسباب بازی ها در کنار تاثیری که این وسایل در پرورش خلاقیت و مهارت‌های کودک دارند، موضوعی است که خرید را برای شما مشکل کرده و آن را به کاری زمان‌بر تبدیل می‌کند. یکی از نکات مهم در زمان انتخاب اسباب بازی، سلامت کودک یا نوزاد است. به همین دلیل بهتر است که قبل از خرید اسباب بازی دخترانه، درباره انواع آن تحقیق کرده و متناسب با سن و نیاز کودک خود آن را خریداری کنید. دسته بندی انواع اسباب بازی دخترانه براساس کارکرد می تواند به موارد تقویت ذهن، هوش، حافظه و افزایش خلاقیت، سرگرم شدن بچه ها، تقویت مهارت های حرکتی و ارتباطی و در نهایت بالابردن قدرت تمرکز دختربچه می شود.

تقویت تمرکز و حافظه ی کودک همراه بازی

کودکان به کمک این پازل کوچک و جذاب قادر به خلق و ابتکار می شوند. یکی دیگر از بهترین اسباب بازی ها که دختر و پسر نمی شناسد ابزار پزشکی هستند. کودک شما با استفاده از این ابزار می تواند خلاقیت خود را افزایش بدهد. این اسباب بازی می تواند کودک شما را بسیار ذوق زده کند، زیرا رنگارنگ و ابزار زیادی دارد. یکی دیگر از بهترین اسباب بازی های 2021 دنیا به یک معما مربوط می‌شود.

چاپلا – خرید اسباب بازی

پس اسباب بازی‌ها به‌عنوان وسایلی که فرزندتان زمان زیادی را با آن‌ها سپری می‌کند، باید برای کودک آموزنده باشد و مهارت‌های فکری او را تقویت کند. در لیست بهترین اسباب بازی دخترانه، اسباب بازی های موزیکال در ردیف‌های ابتدایی قرار دارند. این اسباب بازی ها علاوه بر تحریک قدرت شنوایی دختران، هوش موسیقیایی آن‌ها را تقویت می‌کنند. با خرید این اسباب بازی ها می‌توانید ذهن آن‌ها را از موسیقی‌های نامناسب بزرگ‌سالان دور کرده و ذهن موسیقیایی آن‌ها را در محیطی سالم و کودکانه رشد دهید.

کودک 5 ساله کنجکاوی زیادی دارد و فرق بین واقعیت و خیال را می‌فهمد. پس قطعاً بازی کردن با اسباب بازی لوازم خانگی که فقط یک ماکت باشد او را سرگرم نمی‌کند. لوازم خانگی My Home به خاطر عملکردشان که بسیار شبیه به نمونه واقعی است، اسباب بازی مناسب برای کودک 5 ساله هستند. در مورد خریدی با کیفیت مشورت بگیرید و در این صورت بتوانید بهترین نمونه از اسباب بازی دخترانه را برای سن خاص کودک خود و با قیمت مناسب تهیه نمایید.