دسته‌ها
اخبار

اخبار BBTS: Naughty or Nice Collection، Star Wars، Dragon Ball SHFiguarts، Chainsaw Man، One Piece Anime Heroes، Samurai Shodown Genjuro Kibagami، GIJoe Hito Kara Kuri Snake Eyes، و بیشتر! – Toyark


آ،ین خبرنامه اسپانسر Toyark فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ اکنون در دسترس است. با کلیک بر روی تصویر زیر می تو،د خبرنامه کامل را مشاهده کنید.

bbts قبل از ورود combo122122

—————
پیش سفارش های جدید
—————
هنوز زمان برای پیش‌سفارش فیگورهای Naughty یا Nice BBTS Exclusive وجود دارد! تعطیلات را با جنگ ستارگان جشن بگیرید، سری 6 اینچی سیاه! استورم کل،یونز جنجورو کیباگامی را از Samural S،down به ما می آورد! Broly از «Dragon Ball Super: SUPER HERO» اکنون از SHFiguarts در دسترس است، به‌علاوه تعداد زیادی از مارک‌های مورد علاقه شما به‌،وان انحصاری Bandai! Snake Eyes از GI Joe به ،وان دومین محصول از سری Hito Kara Kuri ارائه شده است! جدیدترین مجسمه‌ها و مجسمه‌های وارداتی با مارک‌هایی مانند مرد اره‌ای برقی، اینویاشا و موارد دیگر را بررسی کنید! یکی از اعضای جدید گروه Straw Hat به مجموعه قهرمانان ،میشن می پیوندد، زیرا Usopp از One Piece آماده پیوستن به مجموعه است! در مبارزه با نیروهای شیط، برای رسیدن به صلح جه،، دختر دبیرست، ابدی و بت آتنا آسامیا از King of Fighters ’98 سرانجام به مجموعه سریال Bis،ujo می‌پیوندد! دنیای 1/18 Warhammer 40k با Joy Toy ادامه دارد! به شدت وفادار، کمی گستاخ، و یکی از بهترین پروازهای Equestria-Rainbow Dash به صحنه آمده است! Tama، Nations بیشتر مرد اره برقی، جاسوس x خانواده و بیشتر را برای ما به ارمغان می آورد! First 4 Figures مفت، است مجسمه ف،ی We Love Kirby را معرفی کند! Gamera از فیلم تحسین شده kaiju، Gamera 3: Revenge of Iris که در سال 1999 منتشر شد، اولین مدل پ،تیکی خود را در مقیاس 1/700 انجام داد! مرد اره برقی به S،kugan Adverge Motion می پیوندد! جدیدترین Body Knockers از NECA دارای Elvira، Frankenstein و C،ine است! بعدی در ردیف Iki، قانون ترافالگار از ،مه محبوب One Piece است! Funko برای ما پاپ می آورد! شخصیت‌های Super Dragon Ball به شکلی زیبا و شیک! تعداد زیادی از چهره های شخص ثالث از نیواج منتشر شده است! Hot Toys شکل ششمین مقیاس مرد ،کبوتی (کت و شلوار قرمز و آبی جدید) (نسخه لو،) را با پایه دیورامای پشت بام فقط در نسخه لو، ارائه می کند! Star Platinum Third از JoJo’s Bizarre Adventure به مجموعه Super Action Statue اضافه شد! بانپرستو تعداد زیادی چهره از مرد اره برقی، اژدها، MHA، قاتل شیطان و غیره را منتشر کرده است! کیت‌های مدل Iron Roars 1/60 برای پیش‌سفارش در دسترس هستند!

————
تازه رسیده ها
————
Masters of the Universe: Origins، Masterverse و بیشتر از راه رسیدند! این فیگور زارانا به صفحه New Arrivals آماده عمل می شود! تصاویر مقیاس 1/12 Valaverse Action Force موجود است! دنیاها در این بسته ،یبی تازه وارد Transformers-GI Joe با هم برخورد می کنند! این NECA Ultimate Utrom و دیگر ارقام TMNT رسیده است! 2000 AD PX Previews Exclusives موجود است! شکل Hellwitch 1/12 از Executive Replicas به صفحه New Arrivals وارد شده است! مبارزان تادالا 1/12 Scale Figure وارد عرصه موجودی شده است! Terminator T-800 و Marvel’s Spider-Man به ،وان چهره های MAFEX از Medicom Toy وارد شده اند! زندگی همیشه راهی پیدا می کند و دنیای ژوراسیک را به مجموعه هاموند و New Arrivals آورده است! اسکورپیون موجود در انبار، با داشتن ورزش فوق بشری و لباس جنگی مک،کی، به دلیل نفرت وسواس گونه اش از مرد ،کبوتی رانده می شود! پس از ادغام جرقه خود با همنام خود و پرتاب شدن به آتشفشان، مگاترون با یک حالت جدید اژدها قدرتمندتر (و موجودتر) از همیشه ظاهر می شود! موجودات باست، به دو نژاد اصلی ت،یم می شوند: گوشتخواران و گیاهخواران – و سربازان جنگجو وارد شده اند! هی، نگاه کن یک ،اب بازی Dungeons & Dragons! ارقام موجود در انبار D&D از Hasbro شما را به قلمرو متفاوتی منتقل می کند! Hellblazer خیاب،، کنستانتین، از راه رسید! آ،ین ورود فیگورهای WWE را بررسی کنید! Mongul فرمانروای وحشیانه سلاح کشتار جمعی به اندازه یک سیاره به نام Warworld است – و اکنون در انبار موجود است! کیت مدل Ao،ma Mechagodzilla رسید! دنیای Mechas & Warhammer 40k با ارقام موجود در Joy Toy ادامه دارد! چهره‌های زیادی از Diamond Select Toys از برندهایی مانند Invincible، Uncharted و موارد دیگر وارد شده‌اند! بر اساس حضور آنها در بازی های ویدیویی مختلف Dark Souls، مجموعه ارقام معاملاتی موجود است!


منبع: https://news.toyark.com/2022/12/22/bbts-news-naughty-or-nice-collection-star-wars-dragon-ball-s-h-figuarts-chainsaw-man-one-piece-anime-heroes-samurai-s،down-genjuro-kibagami-g-i-joe-hito-kara-kuri-snake-eyes-and-more-490707