دسته‌ها
اخبار

اخبار BBTS – فروش بهار پاکسازی، جنگ ستارگان، TF، TMNT، ملل تاماشی، مجموعه طوفان، افسانه های مارول، ایندیانا جونز، و بیشتر! – تویارک


پیش از ورود combo041223 3

آ،ین خبرنامه اسپانسر Toyark فروشگاه ،اب بازی بد بزرگ اکنون در دسترس است. آنها لگد ، یک بزرگ است فروش ترخیص بهاره با بیش از 4500 مورد علامت گذاری شده است. در زیر می‌تو،د آ،ین پیش‌سفارش و نکات مهم ورود جدید را مشاهده کنید. برای مشاهده کل خبرنامه روی تصویر زیر کلیک کنید.

پیش از ورود combo041223 3

—————
پیش سفارش های جدید
—————
ه،رو چهره‌ها و وسایل نقلیه بیشتری را برای سری‌های مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان و سری سیاه خود منتشر کرده است! یکی دیگر از Transformers: Beast Wars دو بسته در خط پایان پرمیوم منتشر شد! رهبر قبیله پا در ژاپن و نفر دوم شردر، کارای تازه منتشر شده ،ی نیست که بخواهید با او سر و کله بزنید! آ،ین نسخه های Tama، Nations را بررسی کنید! یکی دیگر از BBTS Exclusive از Storm Collectibles منتشر شد! 60 سال انتقام جویان را با Marvel Legends Skrull Queen و Super-Skrull، به علاوه بسیاری دیگر جشن بگیرید! NECA اکشن فیگورهای TMNT بیشتری را برای ما به ارمغان می آورد – این بار Jagwar & Dreadmon! تعداد زیادی مجسمه ایندیانا جونز، Geeki Tikis و موارد دیگر برای ارضای هوس های ماجراجویی شما وجود دارد! Hot Toys و Regal Robot آیتم های بیشتری از جنگ ستارگان را برای ما به ارمغان می آورند! با سری فیگورهای الفبای فانتزی از Fogtoys، ABC را یاد بگیرید! از Snail S، شکل‌های 1/12 Sand House Saori و موارد دیگر آمده است! خط مجسمه بی نهایت و Kaustic Plastik که به سینمای ترسناک و شخصیت‌های آن اختصاص دارد، با یک ک،یک عالی از فیلم‌های همر، «هورور دراکولا» (1958) ادامه می‌یابد که در مقیاس 1/6 شمارش دراکولا ارائه می‌شود! گودزیلا از فیلم نمادین سال 1954 با همین نام به مجموعه فیگورهای “Defo-Real” از X-Plus در اندازه جدید سری Gigantic بازمی گردد! با کلاه پوشیدنی Armorer وارد دنیای The Mandalorian شوید! فیگور بزرگ پیکاچو به مجموعه پوکمون شما اضافه خواهد شد! ،یدن! برخی از شخصیت های ،مه مورد علاقه ما را زنده می کند! Bandai Spirits Ichibans، مفت، است که جدیدترین نسخه های خود را با ویژگی Digimon Adventure اعلام کند! سری ReAction هیولاهای جه،، زامبی های اختر، ماپت ها و موارد دیگر را برای ما به ارمغان می آورد! مطمئن شوید که آ،ین ارقام و مجسمه های وارداتی را بررسی کنید! از فرنچایز محبوب Digimon یک چهره تقریباً در اندازه واقعی از Agumon می آید! ناهار خود را با جعبه ناهار MMPR و انحصاری Thermos PX Previews بسته بندی کنید! فیگورهای Super Impulse MOTU، Beavis و Butt-Head و بیشتر!

————
تازه رسیده ها
————
پرش به Spider-Verse با چهره های تازه وارد از Hasbro! ماجراهای ایندیانا جونز را با اکشن فیگورهای موجود در انبار زنده کنید! ارقام بیشتر GI Joe Cl،ified Series رسیده است! کیت مدل Mega Man x Full Armor 1/12 موجود است! Doom Eternal figma SP-1400 Doom Slayer وارد شد! The Collect to Build: Bane فیگورهای DC Multiverse از McFarlane Toys اینجا هستند! Tengen Uzui اینجا به ،وان Buzzmod است. شکل! حتماً آ،ین فیلم‌های وارد شده از Star Wars: The Black Series و موارد دیگر را ببینید! Banpresto تعداد زیادی فیگور موجود در ،مه و بازی های ویدیویی مورد علاقه شما دارد! MOTU MiniCo اینجا هستند! نسخه محدود Fallout 76 Pip Boy (Vault Tec Ver.) نسخه محدود BBTS Shared Exclusive Replica از راه رسید! تعداد زیادی مجسمه ArtFX با برندهایی مانند AOT و موارد دیگر در انبار موجود است!


منبع: https://www.toyark.com/2023/04/13/bbts-news-spring-clearance-sale-star-wars-tf-tmnt-tama،-nations-storm-collectibles-marvel-legends-indiana-jones-and-more-499213